شناسهٔ خبر: 47124628 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

دستگیری ۴ سارق با ۲۰ فقره انواع سرقت در خاش

فرمانده انتظامی شهرستان خاش سیستان وبلوچستان از دستگیری ۴ سارق حرفه‌ای و اعتراف آن‌ها به ۲۰ فقره انواع سرقت در آن شهرستان خبر داد.

صاحب‌خبر -

سرهنگ ابراهیم کوچکزایی در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل خودرو و اماکن دولتی در سطح شهرستان خاش، مراتب شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان خاش قرار گرفت.

وی افزود: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۱ با انجام تحقیقات میدانی ومراقبت سارقان سابقه دار و گشت زنی‌های هدفمند در محل‌های وقوع سرقت، اعضای باند ۴ نفره سرقت را شناسایی و پس از هاهمنگی قضائی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه‌های سارقان یک دستگاه خودروی سواری مسروقه و مقادیری اموال مسروقه دیگر به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ کوچکزائی ادامه داد: متهمان در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به ۲۰ فقره سرقت از جمله سرقت منزل، سرقت خودرو، سرقت لوازم منزل، سرقت کابل، و سرقت از اماکن دولتی اعتراف کردند.

وی به شهروندان توصیه کرد هشدارها و توصیه‌های پلیس را جدی گرفته و منازل خود را به سیستم‌های ضد سرقت و دوربین‌های مدار بسته مجهز کنند و از نگهداری وجه نقد و اشیاء قیمتی در منزل خود داری کنند.

انتهای پیام

نظر شما