شناسهٔ خبر: 47106751 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

احتمال معاوضه دخه‌آ و اوبلاک در تابستان پیش‌رو

دو باشگاه منچستریونایتد و اتلتیکومادرید ممکن است اقدام به معاوضه دروازه‌بانان اصلی خود کنند.

صاحب‌خبر -
صراط:

نشریه انگلیسی «اکسپرس» با انتشار گزارشی مدعی شد؛ باشگاه منچستریونایتد که به دنبال به خدمت گرفتن یان اوبلاک از اتلتیکومادرید در تابستان پیش‌رو است، ممکن است داوید دخه‌آ را در فرایند معاوضه با این دروازه‌بان اسلوونیایی راهی واندا متروپولیتانو کند. بر اساس این گزارش؛ دو باشگاه برای مذاکره با یکدیگر در این خصوص برنامه‌ریزی‌هایی هم انجام داده‌اند.

دخه‌آ 30 ساله که در سال 2011 از اتلتیکومادرید به جمع شیاطین سرخ پیوست، پس از یک دهه حضور در این تیم حالا ممکن است در تابستان پیش‌رو به جمع روخی‌بلانکو بازگردد. این دروازه‌بان اسپانیایی تاکنون یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، سه قهرمانی در جام خیریه و یک قهرمانی در لیگ اروپا را با شیاطین سرخ تجربه کرده است.

دخه‌آ که تا سال 2023 تحت‌قرارداد منچستریونایتد است، در این تیم رقیب  سرسخت و جوانی به نام دین هندرسون دارد، دروازه‌بانی که گفته می‌شود مدیران این باشگاه انگلیسی قصد دارند روی او برای بلندمدت حساب باز کنند. این دروازه‌بان انگلیسی تابستان اخیر پس از دو فصل قرضی موفق در شفیلدیونایتد به جمع شیاطین سرخ بازگشت و در ادامه قراردادش را با این باشگاه تا سال 2025 تمدید شد.

در سوی دیگر یان اوبلاک 28 ساله که از سال 2014 در عضویت باشگاه اتلتیکومادرید است، مدت‌هاست که مورد توجه منچستریونایتد قرار دارد. این دروازه‌بان اسلوونیایی که تا سال 2023 تحت‌قرارداد اتلتیکومادرید است، تابستان گذشته در آستانه پیوستن به چلسی بود اما سران این باشگاه اسپانیایی حاضر نشدند به لندنی‌ها بابت رقم فسخ 109 میلیون پوندی این دروازه‌بان اسلوونیایی تخفیف دهند و در نهایت این انتقال شکل عملی به خود نگرفت.

نظر شما