شناسهٔ خبر: 47083779 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

مدیر عامل مجموعه صنعتی شایان برق در گفتگو با برنا :

پاسخی به یک شایعه: پروژکتورهای ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک جمع آوری نشده است/ عکس ها قدیمی است

مدیر عامل شرکت شایان برق گفت: هیچ یک از پروژکتورهای ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک جمع آوری نشده است.

صاحب‌خبر -

 به گزارش برنا از اراک ، محمد بیرانوند در گفت وگو با برنا افزود: متاسفانه شیطنت رسانه‌ای در روزهای اخیر در مورد جمع آوری تجهیزات نور ورزشگاه امام خمینی(ره) به راه افتاده است که این موضوع را قویاً تکذیب می کنم.

بیرانوند در ادامه گفت : تصاویری که در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد، فتوشاپی و قدیمی است. آن عکس‌ها، برای زمان‌هایی است که ما پروژکتورها را در ورزشگاه تعویض و نصب می‌کردیم. از طرف دیگر تعدادی از افراد حاضر در تصویر که در حال خروج پروژکتورها از ورزشگاه بودند، اصلا برای گروه صنعتی شایان برق نیستند و آن عکس‌ها را با جنبه‌های سیاسی منتشر کردند.

 وی افزود: به نظر می رسد برخی به دنبال  ایجاد حاشیه بودند تا اشخاص را بکوبند.  احساس می‌کنم این فضاسازی برای تخریب مجموعه ما و اداره کل ورزش و جوانان استان بود. ضمن اینکه امروز تمرین تیم کیان اراک زیر نور ورزشگاه برگزار شد.

او ادامه داد: اختلافاتی بین ما و اداره کل ورزش و جوانان استان بود که طی دو روز اخیر با انجام مذاکره با مدیر کل ورزش و جوانان مرکزی حل شد و در دو روز آینده نواقصی هم که در ورزشگاه وجود داشت، برطرف می‌شود و آماده دیدار با پدیده خراسان خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما