شناسهٔ خبر: 47044075 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

رئیس بسیج رسانه استان فارس مطرح کرد:

بزرگداشت روز قدس با بهره‌گیری از فضای مجازی

رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس اعلام کرد که امسال روز جهانی قدس را با بهره‌گیری از بستر فضای مجازی و با همراهی عکاسان خبری، گرامی خواهیم داشت.

صاحب‌خبر -

هادی رضایی، چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: امسال که امکان برپایی راهپیمایی حضور روز جهانی قدس وجود ندارد، راهپیمایی مجازی را به‌همت عکاسان استان فارس رقم خواهیم زد و نمایشگاهی از عکس‌های راهپیمایی روز جهانی قدس سال‌های گذشته را در بستر فضای مجازی برپا کرده و در نهایت به بهترین تصاویر هدایی اهدا خواهیم کرد. 

وی، روز قدس را روز آرمان‌خواهی ملت بزرگ ایران و آزادی خواهان جهان توصیف و اضافه کرد: روز قدس در حقیقت روز برافراشته‌ترین پرچم حق علیه باطل است. روزی که فریاد مسلمین جهان سکوت ظلم را می‌شکند و ندای مظلوم را پاسخ می‌دهد.

رئیس بسیج رسانه فارس ضمن یادآوری اینکه روز قدس، یادگار بنیانگزار جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قدس به عنوان اولین قبله مسلمین جهان در حصار اندیشه‌های پلید شیطان، محصور مانده، آزادی آن مردان میدانی را می‌طلبد تا پنجه‌های دژخیم را شکسته و قدس را زیارتگاه عاشقان الهی کنند.

رضایی با اشاره به اینکه امسال در روز جهانی قدس، نگاه جهانیان به ایران اسلامی دوخته شده است، گفت: قطعا اگر همه گیری کرونا نبود، امسال هم مانند دیگر سالها، مردم حماسه‌ای با شکوه را خلق می‌کردند، حال می‌توان با استفاده از فضای مجازی، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر داد و خواب از چشم دشمنان زدود.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با بیان اینکه مردم ایران نشان می‌دهند که روز قدس را در هر شرایطی گرامی خواهند داشت، گفت: خبرنگاران و عکاسان خبری و دیگر اصحاب رسانه همواره زبان گویای مردم بوده‌اند و امسال هم در انتقال فریادهای ملت ظلم ستیز ایران اسلامی، نقش خود را با بصیرت و آگاهانه ایفا خواهند کرد.

انتهای پیام

نظر شما