شناسهٔ خبر: 47043309 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

رئیس بسیج رسانه فارس خبر داد:

برپایی راهپیمایی مجازی روز جهانی قدس به‌ همت عكاسان خبری فارس

رضایی گفت: عكاسان استان فارس در روز جهانی قدس امسال راهپیمایی‌های روز قدس سنوات گذشته را در بستر فضای مجازی به تصویر خواهند كشید.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری شبستان  از  شیراز ، «هادی رضایی»، امروز (چهارشنبه 15 اردیبهشت‌)‌ در جمع خبرنگاران که به صورت مجازی برگزار شد، با اشاره به در پیش‌رو بودن روز جهانی گفت: امسال كه امكان برپایی راهپیمایی حضور روز جهانی قدس وجود ندارد، راهپیمایی مجازی را به‌ همت عكاسان خبری استان فارس رقم خواهیم زد و نمایشگاهی از عكس‌های راهپیمایی روز جهانی قدس سال‌های گذشته را در بستر فضای مجازی برپا كرده و در نهایت به بهترین تصاویر هدایی اهدا خواهیم كرد.

رئیس بسیج رسانه فارس، روز قدس را روز آرمان‌خواهی ملت بزرگ ایران و آزادی خواهان جهان توصیف كرد و افزود: روز قدس در حقیقت روز برافراشته‌ترین پرچم حق علیه باطل است. روزی که فریاد مسلمین جهان سکوت ظلم را می‌شکند و ندای مظلوم را پاسخ می‌ دهد.

وی یادآور شد: آن پیر فرزانه یعنی امام روح الله(ره) روزی را برای جهانیان به یادگار گذاشت تا هویت تاریخ و انسانیت، انسان در پرتو تحریف کاتبان شیطان (صهیونیسم جهانخوار) دچار تغییر و دگرگونی نشود.

رئیس بسیج رسانه فارس با بیان اینكه قدس، اولین قبله مسلمین جهان امروز در حصار اندیشه‌های پلید شیطان، مردان میدان را می‌طلبد تا پنجه‌های دژخیم را شکسته و قدس را زیارتگاه عاشقان الهی قرار دهند، گفت: بار دیگر مردم شریف ایران در آستانه این روز بزرگ چشم جهانیان را به خود خیره کرده‌اند.

وی به عدم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در سال جاری در كشورمان اشاره كرد و گفت: اگر شیوع ویروس كرونا نبود، قطعاً دنیا باز هم شاهد خلق حماسه‌ای دیگر از مردم حماسه‌آفرین ایران در روز جهانی قدس بود اما در عین حال ملت ایران در فضای مجازی با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرئیل خواب را از چشمان دشمن خواهند گرفت و ثابت خواهند كرد كه در هر شرایطی روز قدس را گرامی خواهند داشت.

رئیس بسیج رسانه فارس نیز به نقش خبرنگاران و عكاس در این رابطه اشاره و بیان كرد: اصحاب رسانه نیز که همیشه زبان گویای مردم بوده است در انتقال فریاد مردم به گوش دشمنان این مرز بوم نقش خود را اگاهانه ایفا خواهد کرد.
 

پایان پیام/130

نظر شما