شناسهٔ خبر: 47028566 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

جزئیات پلیسی پرونده سقوط دبیر اول سفارت سوئیس / پیکر وی تحویل پزشکی قانونی شد

در پی سقوط دبیر اول سوئیس از طبقه هجدهم برج کامرانیه کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حضور دارند.

صاحب‌خبر -

ساعت ۹۳۰ صبح امروز مردم با مشاهده جسدی که بر روی چمن‌های حاشیه برج کامرانیه افتاده بود با پلیس تماس می گیرند.

بعد از حضور پلیس در محل و بررسی ها مشخص می‌شود جسد متعلق به زنی ۵۲ ساله است که در سفارت سوئیس با سمت دبیر اول مشغول به کار بوده که از طبقه هیجدهم برج کامرانیه که منزل شخصی‌اش بوده سقوط کرده است.

با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره آخرین جزئیات دبیر اول سفارت سوییس از برجی در کامرانیه اظهار داشت: صبح امروز خانم کارگری که در منزل وی مشغول به کار بوده است پس از مراجعه به منزل دبیر اول سفارت سوییس ملاحظه می‌کند که وی در منزل حضور ندارد و وسایل نیز جابه‌جا نشده است.

وی گفت: دقایقی بعد یکی از کارکنان فضای سبز پیکر بی جانی را ملاحظه می‌کند که با پلیس تماس می‌گیرد و پلیس نیز از سرایدار منزل می‌خواهد که در صحنه حاضر شود و وی تایید می‌کند که این خانم دبیر اول سفارت سوییس بوده است.

خالدی توضیح داد: آثار جراحت از قبیل شکستگی سر و دست در پیکر بی‌جان ملاحظه می‌شود و پیکر این خانم 52 ساله تحویل پزشکی قانونی شده است.

به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور هنوز مشخص نیست که دلیل سقوط وی خودکشی، قتل یا حادثه بوده است و نتایج باید پس از بررسی‌های لازم توسط سازمان‌های مربوطه اعلام شود.

گفتنی است صبح امروز خبر سقوط مرگبار یک خانم 52 ساله به سازمان اورژانس کشور اعلام شده بود که پس از بررسی‌ها مشخص شد وی دبیر اول سفارت سوییس است.

نظر شما