شناسهٔ خبر: 47027754 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آریا | لینک خبر

انهدام باند عرفان حلقه توسط اطلاعات سپاه

صاحب‌خبر -
خبرگزاری آریا- مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از دستگیری تعدادی از اعضای فرقه انحرافی «عرفان حلقه» خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا، به اعلام روابط عمومی سپاه انصارالحسن (علیه السلام) استان همدان سرهنگ «پاسدار علی‌اکبر کریم‌پور» گفت: پاسداران گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در یک عملیات اقدام به دستگیری و احضار 8 نفر از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در سطح استان کردند که پرونده آنان برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی استان ارسال شده است.
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (علیه السلام) استان همدان اظهار داشت: ادعا‌های واهی این افراد همچون فرادرمانی، شفابخشی، جاذبه درمانی و تشعش دفاعی منجر به آسیب‌های روحی و روانی در افراد، انحراف اعتقادات و در نتیجه فروپاشی خانواده‌ها شده است.
سرهنگ کریم‌پور از مردم استان همدان خواست تا علاوه بر بالا بردن هوشیاری خود نسبت به فعالیت‌های انحرافی فعالان عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود، هرگونه برپایی کلاس، تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را از طریق تلفن 114 به ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین (علیه السلام) همدان اطلاع رسانی کنند.

نظر شما