شناسهٔ خبر: 46947179 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مردم‌سالاری‌آنلاین | لینک خبر

سرمربی تیم اهورا بهبهان:

با تیم جوان به اصفهان آمده‌ایم - مردم سالاری آنلاين

سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان با بیان اینکه بازی سختی مقابل تیم بازارهای روز کوثر اصفهان داریم، گفت: با بازیکنان جوان و با انگیزه ای به اصفهان آمده ایم و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

صاحب‌خبر -  سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان با بیان اینکه بازی سختی مقابل تیم بازارهای روز کوثر اصفهان داریم، گفت: با بازیکنان جوان و با انگیزه ای به اصفهان آمده ایم و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.
محسن علیپور امروز (پنجشنبه- ۹ اردیبهشت) در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان در پلی‌آف تیم های سقوط کننده لیگ برتر فوتسال، اظهارکرد: باتوجه به مشکلاتی که این چند هفته با آن درگیر بودیم، بچه ها تمام تلاش خود را می‌کنند که نتیجه خوبی بگیریم. طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و آماده بازی با تیم خوب بازارهای روز کوثر اصفهان هستیم.
وی افزود: پیش بینی نتیجه، کار سختی است، اما می‌دانیم مقابل تیم خوبی بازی داریم، تیم بازارهای روز کوثر بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد که مطمئنا بازی را برای ما سخت می‌کنند.
سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان ادامه داد: همانند هفته‌های گذشته، هفت نفر از بازیکنان تیم را به دلایل مختلف در اختیار نخواهیم داشت. با ۱۲ بازیکن جوان و با انگیزه به اصفهان آمده ایم که امیدوارم در این بازی همانند چند بازی قبل، عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند و نتیجه و بازی خوبی را رقم بزنند.
به گزارش ایسنا، وی، اضافه کرد: تعویق دیدار هفته اول مقابل تیم بازارهای روز کوثر کار را برای ما سخت کرد و در حال حاضر بازی‌های ما با فشردگی بیشتری انجام می‌شود، اما شرایط را درک کردیم و می‌دانیم که تمام باشگاه‌ها نیز ممکن است، در این شرایط قرار بگیرند و سعی می‌کنیم در این شرایط سخت کنار هم باشیم. اتفاق خاصی برای بازیکنان خوب بازارهای روز کوثر اصفهان رخ نداد و سلامتی خود را به دست آورده اند و امیدوارم تمام مردم ایران از ابتلا به این بیماری در امان بمانند.
علیپور با تشکر از رسانه ها و حمایت آنها از بازی‌ها، گفت: امیدوارم فردا بازی خوب و جوانمردانه ای را شاهد باشیم و هر دو تیم در سلامت کامل بازی را آغاز و تا آخر ادامه دهند.

برچسب‌ها:

نظر شما