شناسهٔ خبر: 46791926 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب؛

با «های‌سافت» آینده را امروز تجربه کنید

مستقر کردن نرم افزار حسابداری فروشگاهی های‌سافت، بلیت کسب و کار شما برای آوردن آینده به امروز است. در حالی که همین حالا نیز بسیاری از کسب‌وکارهای خارجی، بدون استفاده از یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفق، عملاً فلج خواهند شد، در ایران نیز آینده کسب‌وکارها در گرو تکامل به کمک این نرم افزارهاست.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام های سافت، ممکن است برخی افراد با دیده تردید در این موضوع نگریسته یا اهمیت استفاده از این نرم افزار را تا این حد بالا تلقی نکنند. اگر شما نیز یکی از همین افراد هستید، پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این یادداشت همراه باشید. ما برای نشان دادن قابلیت‌ها و توانمندی‌های یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفق به سراغ های‌سافت رفتیم و از قابلیت‌های او برای تشریح مزایای استفاده از این نرم افزار استفاده کردیم. پس اجازه دهید یک بار دیگر این پرسش را مرور کنیم؛ استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفقی مانند های‌سافت، چه مزایایی به همراه دارد؟

های‌سافت دستیار فروش شماست

یکی از علل موفقیت های‌سافت به عنوان یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب، داشتن نگرشی دقیق نسبت به نوع نیازمندی‌های یک متصدی فروش است. این نرم افزار با قرار دادن خود به جای یک متصدی فروش، اموری که مسئول انجام آن‌هاست را درک کرده و برای هر یک راه‌حل منحصربفردی دارد. به عنوان مثال این نرم افزار با پشتیبانی از اتصال مستقیم به انواع کارتخوان، هم در دریافت مبلغ فروش با کارت اعتباری و هم در دریافت مبالغ نقدی، همیار متصدی فروش است. در کنار فراهم ساختن انواع روش پرداخت، می‌توان مثال‌های دیگری برای این موضوع یافت. نرم افزار حسابداری فروشگاهی های‌سافت، در گروه‌بندی کالاها، تعیین میزان موجودی، سرعت در ویرایش اطلاعات کالا و کنترل صف مشتریان و همچنین صدور فاکتور فروش بدون کمترین خطا در انجام محاسبات مربوط به تخفیف و مالیات، در عمل یک دستیاری فروش هوشمند محسوب می شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت زبان ما را می‌فهمد

قدرت و پیشرفت بیشتر لزوماً مصادف با پیچیدگی نیست؛ های سافت اینجاست تا به ما نشان دهد که نرم افزار حسابداری فروشگاهی، می‌تواند در عین سادگی، بسیار قدرتمند و مجهز عمل کند. این نرم افزار با استفاده از یک محیط کاربری روان، ساده و کاربردی، به جای درگیر کردن کاربران با پیچیدگی‌های بی‌حاصل و وقت‌گیر، کاربر را در لحظه به هدف و مقصودی که دارد می‌رساند. به‌شکلی که می‌توان گفت، نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت ، زبان ما را می‌فهمد. برای کار با این نرم افزار نیازی به داشتن سطح بالایی از اطلاعات کامپیوتری یا حتی حسابداری نیست زیرا او برای درک نیازهای ما، به یک ترجمه در دنیای نرم افزار نیاز ندارد. پس با خیال راحت و بدون نگرانی در مورد جزئیات، بدون نیاز به داشتن اطلاعات حسابداری سطح بالا، کار کردن با این نرم افزار و برآورده ساختن انتظارات را تجربه کنید.

فروش آنلاین با نرم افزار حسابداری فروشگاهی های‌سافت، بسیار آسان است

حس می‌کنید طراحی و افتتاح یک فروشگاه اینترنتی، پیچیده، سخت، زمانبر و هزینه‌زاست؟ کاملاً درست فکر می‌کنید؛ البته اگر به سراغ نرم افزار فروشگاهی های‌سافت نرفته باشید! این نرم افزار سوای اینکه آماده ایجاد یک انقلاب جدی در پروسه‌های عملی کسب‌وکار شماست، تبحر خاصی در توسعه بخش اینترنتی فروشگاه‌ها دارد. این یعنی بدون نگرانی در مورد دغدغه‌های افتتاح یک فروشگاه اینترنتی، کافیست تا کار را به های‌سافت بسپارید. این نرم افزار، فروش و پیگیری کالا در پروسه سفارش اینترنتی را به صورت پیشفرض پشتیبانی کرده و بدون نیاز به اخذ مجوز، فروشگاه اینترنتی شما را وارد بازار تجارت الکترونیک می‌کند. این در حالی است که برای توسعه این بخش از کسب‌وکار خود، نیازی به برنامه‌ریزی مجزایی ندارید و در واقع فروشگاه اینترنتی جدید شما به شکل یکپارچه‌ای با فروشگاه حضوری اداره می‌شود. این یکپارچگی منجر به کاهش بیشتر هزینه‌های این تصمیم خواهد شد. البته نباید فراموش کرد که پیش‌تر، عملاً با پرداخت نکردن هزینه و عدم صرف وقت برای ایجاد یک سایت، گرفتن درگاه پرداخت، خرید هاست، سرور و دامنه، با نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت، صدها گام از رقبا پیش‌تر هستید.

های‌سافت حسابدار شخصی شماست

شاید کمی تعجب‌آور باشد اما های‌سافت همزمان با اینکه مسئول فروش اینترنتی شما بوده و یک دستیار فروش حرفه‌ای در فروشگاه است، یک حسابدار موفق و کاربلد نیز خواهد بود. این نرم افزار با داشتن اشراف دقیق نسبت به نیازهای بخش حسابداری، دقیقاً همان انتظاراتی که در این بخش دارید را برآورده می‌سازد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های‌سافت، توانایی اتصال به حساب اشخاص را داشته و به شکل فعالی در ثبت تمام اسناد مربوط به خرید، فروش، بستانکاری و بدهکاری، آماده خدمت‌رسانی به کاربر است. با استفاده از این نرم افزار نیازی نیست در مورد ثبت و بایگانی اطلاعات، نگرانی یا دغدغه خاصی داشته باشید زیرا هر تراکنش و گردش مالی از طریق سیستم، ثبت شده و در قالب‌های مدنظر در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. فرقی ندارد به یک گزارش فصلی، یگ گزارش فروش دوره‌ای یا یک ترازنامه نیاز داشته باشید؛ در هر حال های‌سافت مطابق با اصول حسابداری و نیازهای شما، گزارش را تولید و در اختیارتان قرار می‌دهد.

انتهای رپرتاژ آگهی

نظر شما