شناسهٔ خبر: 46754130 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

بازگشت ابراهیم صادقی به سایپا

تهران- ایرنا- سرمربی پیشین تیم فوتبال سایپا به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، باشگاه سایپا اعلام کرد ابراهیم صادقی، با حکم مهرداد سراجی، مدیرعامل این باشگاه به عنوان مشاور مدیرعامل در فوتبال منصوب شد.


در حکم وی آمده است:

وفاداری در کلام امیر المومنین(ع) نشانه خرد و شرافت است که شما در عرصه ورزش با تلاطم های پیچیده و خاطره انگیز، ثابت کردید که دو گوهر ارزشمند خردورزی و شرافتمندی در وجودتان پرورش یافته است و در ۲۱ سال حضور در جمع نارنجی پوشان، وفاداری را نهادینه کردید.
راهی که برای نوجوانان و جوانان ورزشکار و برای دوستاران ورزش و برای خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا، تمامی کادرفنی، ورزشی و اداری شرکت فرهنگی ورزشی سایپا آینده ای روشن و امیدبخشی را نوید می دهد.
مسیر پیشرفت و تعالی سازمانی در عمل به وفاداری و برای رسیدن به موفقیت های بیشتر و دستیابی به چشم انداز هدف نهایی می بایست از این گوهر ارزشمند استمداد جوییم.

لذا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بر آن است با عنوان "مشاور مدیرعامل در فوتبال" از دانش و تجربیات جنابعالی بهره مند گردد که امید است با استعانت از درگاه ایزد منان در مسئولیت جدید همچون گذشته موفق و موید باشید.

صادقی در شرایطی به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب شد که چندی پیش از سمت سرمربیگری این تیم پس از یک فصل و نیم استعفا داده بود.

نظر شما