شناسهٔ خبر: 46753308 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

مهلت بخشودگی ۲ برابری جرائم رانندگی تا پایان دی ماه تمدید شد

گروه استان‌ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از بخشودگی ۲ برابری جرائم رانندگی تا پایان دی ماه خبر داد و گفت: رانندگانی که تا پایان سال ۹۹ تخلف رانندگی داشته و مبلغ جرائم آن‌ها ۲ برابر شده ۹ ماه مهلت دارند نسبت به پرداخت اصل جریمه اقدام کنند.

صاحب‌خبر -

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  خرم‌آباد  با اشاره به اینکه مهلت بخشودگی جرائم دو برابر شده است اظهار داشت: بنا به اعلام قبلی پلیس و موافقت مجلس شورای اسلامی مهلت 9 ماهه‌ برای بخشودگی دیرکرد پرداخت جرایم دو برابر شده است.

وی افزود: بر اساس موافقت مجلس شورای اسلامی رانندگانی که تا پایان سال 99 تخلف رانندگی داشته و مبلغ جرائم آن‌ها دو برابر شده است به مدت 9 ماه مهلت دارند نسبت به پرداخت اصل جریمه اقدام کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان عنوان کرد:  رانندگان وسایل نقلیه از روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه تا پایان دی ماه سال 1400 می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان عنوان کرد: بر اساس طرح جدید بخشودگی جرائم  رانندگان می‌‌توانند تنها اصل جریمه را پرداخت کنند و در صورتی که در مهلت تعیین شده  رانندگان نسبت به اصل پرداخت جریمه اقدام نکنند، جریمه آن‌ها به حالت قبل باز می‌گردد. 

  وی بیان کرد: کلیه رانندگان می‌توانند  با مراجعه به دفاتر پلیس +10 لیست جرائمی را که به اصل خود برگشته است دریافت و از  طریق سایت راهور120 یا درگاه‌های اینترنتی به صورت حضوری و غیر حضوری پرداخت کنند. 

چغلوند  از لغو جریمه‌های منع تردد شبانه برای اهداکنندگان خون در ماه رمضان خبر داد و گفت: هم استانی‌هایی که در همه شرایط یاری‌گر سازمان انتقال خون برای تامین خون و فرآورده‌های خون برای بیماران نیازمند به خون هستند می‌توانند با مراجعه به مراکز انتقال خون در ماه رمضان تا نیمه شب خون اهدا کنند و مشمول جریمه منع تردد شبانه نمی‌شوند.

انتهای پیام/645

نظر شما