شناسهٔ خبر: 46753123 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

مربی فولاد:

منتظر شگفتی در دیدار مقابل النصر عربستان باشید

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای دیدار مقابل النصر عربستان منتظر شگفتی باشید.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، یوسو سسما در نشست خبری پیش از مسابقه با النصر عربستان اظهار داشت:  صحبت زیادی در مورد بازی فردا نمی‌کنم، حرف‌هایمان را در داخل زمین می‌زنم. این مسابقات دو هفته ادامه دارد و بازی فردا هم بخشی از این مسابقات است. منتظر یک شگفتی باشید.

وی ادامه داد: در این مسابقه به برخی از بازیکنان اعتماد خواهیم کرد تا به پیروزی برسیم با تمام قوا وارد میدان می‌شویم و هرچه در توان داریم در داخل زمین اجرا خواهیم کرد. می‌خواهیم النصر را شکست بدهیم.

سسما تصریح کرد: النصر هم شانس برد دارد و نامزد راهیابی به مرحله بعد است. در حال حاضر این تیم صدرنشین گروه است.

مربی تیم فولاد خوزستان در مورد تغییر سرمربی النصر عنوان کرد: تغییر مربی اکثرا باعث تغییر تاکتیکی در تیم‌ها می شود و به بازیکنان انگیزه می‌دهد. انتظار می رود مربی جدید النصر به بازیکنان روحیه بدهد تا عملکرد بهتری داشته باشند.

وی افزود: خیلی بهتر می‌شد اگر می‌توانستیم در نقل و انتقالات بازیکن بخریم و خود را تقویت کنیم اما متاسفانه این امکان وجود نداشت. طبق معمول خیلی با تمرکز کامل وارد زمین خواهیم شد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد. امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز بازی فردا را بدست آوریم.

سسما افزود: تیم خطرناک النصر که امسال نتوانست در لیگ عربستان نتایج خوبی بگیرد، تمام قدرت و تمرکز خود را برای قهرمانی در آسیا خواهد گذاشت، اکنون مدعی النصر است. تاکنون دو بازی انجام شده و چهار بازی دیگر مانده، هرکس فردا پیروز شود احتمال صعودش بیشتر است.

سسما در پاسخ به سوال خبرنگار عربستانی که پرسید شما گفتید النصر و فولاد شانس اصلی صعود هستند اما از السد اسمی نبردید و اکنون صحبت از صعود زود نیست؛ گفت: فردا بازی بزرگی داریم. شانس برای فولاد و النصر یکسان است. صعود به مرحله بعد کار دشواری است.

نظر شما