شناسهٔ خبر: 46753065 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

کاظمی: استقلال مقابل الشرطه جاه‌طلب بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آبی‌ها برابر الشرطه جاه طلب بودند و توانستند با شایستگی قدرت خود را به نماینده عراق دیکته کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، «حسین کاظمی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به پیروزی استقلال مقابل الشرطه عراق در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال جاه طلب بود و توانست با شایستگی قدرت خود را به نماینده عراق دیکته کند.

وی افزود: در روزی که الشرطه عراق فوتبال فیزیکی را در دستور کار قرار داده بود استقلال با فکر و با برنامه بازی کرد. آنها اجازه ندادند حریف بازی را به گونه‌ای پیش ببرد که فوتبال تاکتیکی از بین رفته و بازی مستقیم شکل بگیرد.

پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: خط دفاعی استقلال با جای‌گیری و حضور به موقع خود، مهاجمان حریف را از بازی خارج کرد و در طول ۹۰ دقیقه فرصت چندانی برای گلزنی الشرطه خلق نشد.

کاظمی تصریح کرد: بازیکنان خط میانی استقلال چه در کار هجومی و چه در کار دفاعی بی‌نقص بودند. ضرب‌آهنگ بازی در اختیار استقلال بود و این نشان از عملکرد عالی و بی نقص خط میانی این تیم در این جدال بود.

وی تاکید کرد: فرشید اسماعیلی این روزها به مرد همه‌کاره استقلال تبدیل شده است و با گل‌هایی که به ثمر رسانده، ثابت کرده که می‌تواند در آینده ای نزدیک به تیم ملی هم دعوت شود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به طور حتم در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و می‌تواند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد.

نظر شما