شناسهٔ خبر: 46753022 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور:

پلیس در حوزه امنیت انتخابات دغدغه ای ندارد

رشت- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به به مأموریت پلیس برای انتظامات انتخابات ۱۴۰۰، گفت: نیروی پلیس با هماهنگی های صورت گرفته در حوزه امنیت انتخابات دغدغه ای ندارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی عصر دوشنبه در دیدار با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اقدامات پلیس در حوزه ارتقای امنیت اجتماعی و روانی جامعه، اظهار کرد: پلیس در زمینه مقابله با قاچاق سلاح و مواد مخدر و همچنین برخورد جدی با اراذل و اوباش و قاچاق کالا نیز اقدامات خوبی در طول سال انجام داده و می‌دهد.

وی با اشاره به کشف بیش از هزار تن انواع مواد مخدر و ۲۷ هزار قبضه انواع سلاح در مرزهای غربی کشور در سال گذشته، افزود: برخورد جدی با مخلان آرامش مردم تنها بخشی از عملکرد پلیس برای ایفای وظایف محوله است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در ادامه به ارزیابی‌ها و برآوردهای پلیس از سراسر کشور اشاره کرد و گفت: شرایط امنیت اجتماعی کشور مطلوب است.

وی با اشاره به مأموریت پلیس برای انتظامات انتخابات پیش رو ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا، اضافه کرد: در حال حاضر ساز و کارهای لازم برای حفظ نظم و انضباط در انتخابات فراهم شده است.

سردار رضایی با بیان اینکه با هماهنگی‌های به عمل آمده در این حوزه دغدغه‌ای نداریم، تأکید کرد: با درایت و هوشمندی مردم در این صحنه سرنوشت ساز بار دیگر با خلق حماسه‌ای ماندگار، تمام توطئه‌های دستگاه‌های تبلیغاتی دشمنان را بی اثر خواهیم کرد.

نظر شما