شناسهٔ خبر: 46752973 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

اسبی در Red Dead Redemption 2 که انتقام خون صاحبش را گرفت

صاحب‌خبر -

اگر تجربه‌ی گشت‌وگذار در جهان Red Dead Redemption را داشته باشید، می‌دانید که غرب وحشی این بازی، گیم‌پلی بسیار وسیعی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این بازی اکشن و ماجراجویی، می‌توانید علاوه‌بر تماشای منظره‌ی دلنواز رودخانه و عبور از کنار ساختمان‌های قدیمی شهر، سطح انتظارتان از واقعی بودن هوش و فهم حیوانات را هم بسیار بالا ببرید. اخیرا یکی بازی‌بازان که به تازگی این بازی را آغاز کرده است، ویدئویی را از اولین تجربه‌ی مرگش به اشتراک گذاشت تا با لگد خوردن از اسب یکی از شهروندان، نزدیکی فوق‌العاده‌ی این بازی به حقیقت را به نمایش بگذارد.

احتمالا همه‌ی طرفدارن سری Red Dead Redemption موافق باشند که در این سری، اسب‌ها یکی از بهترین قابلیت‌ها به شمار می‌آیند. مخصوصا در عنوان Red Dead Redemption 2 که اسب شما مهم‌ترین همدم شماست، شما را تا هر نقطه از جهان بازی که برایش مقدور باشد همراهی می‌کند و حتی در داستان اصلی بازی هم، پیچ و تاب شگفت‌انگیزی را به وجود می‌آورد. هرچند، ماجرای اسب‌های Red Dead Redemption 2 به همین سادگی ختم نمی‌شود، حتی وقتی صحبت از اسب شخصیت اصلی بازی هم نباشد.

اخیرا یکی از کاربران وب‌سایت ردیت (Reddit) که با نام کاربری jfrawley28 شناخته می‌شود، ویدئویی را از اولین تجربه‌ی مرگش در نقش آرتور مورگان (Arthur Morgan) به اشتراک گذاشت. در این ویدئو، بازی‌باز با یکی از NPCهای بازی که درحال تعقیب او بوده است، درگیر می‌شود و این درگیری ادامه پیدا می‌کند تا jfrawley28 مجبور شود با شلیک به NPC مذکور، او را بکشد. هرچند، در ادامه‌ی این ویدئو، اسب خشمگینی که متعلق به NPC موردبحث بوده است را مشاهده می‌کنید که سعی دارد با لگد زدن به jfrawley28، انتقام قتل صاحب خود را بگیرد. با توجه به اینکه این کاربر به تازگی بازی را شروع کرده بوده و تا زمان درگیری، موفق به ارتقای سلامتی و سطح جان خود نبوده است، آسیب لگد اسب برای کشتن او کفایت می‌کند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

 

در واکنش به این ویدئو، بسیاری از کابران وب‌سایت ردیت به بیان ماجراهای بدی که در Red Dead Redemption 2 برایشان اتفاق افتاده است پرداختند. همچنین بیشتر آن‌ها به این موضوع هم اشاره داشتند که ممکن است در جریان بازی اشتباهاتی رخ دهد و مثلا بازی‌باز با فشار دادن دکمه‌ی اشتباه، هنگامی که در تلاش برای برقراری ارتباط با NPCها است، به آن‌ها شلیک کرده و حتی آن‌ها را بکشد.

طرفداران Red Dead Redemption 2 همواره چیزهای جذاب و بعضا هیجان‌انگیزی را از این بازی با یکدیگر به اشتراک می‌گذاشته‌اند و حالا از آنجا که حتی با اعلام علاقه‌ی صداپیشه‌ی این بازی برای همکاری در پروژه‌ی ساخت Red Dead Redemption 3، خبری از توسعه‌ی آن به دست نمی‌رسد، باید در پی راهی برای سرگرمی با عنوان فعلی هم باشند!

53
2

نظر شما