شناسهٔ خبر: 46752933 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح کرد:

شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۵۳۴ نفر افزایش یافت

پرویز یزدانپناه جدیدترین آمار کرونا را اعلام کرد و گفت: شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۵۳۴ نفر افزایش یافت.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۵۳۴ نفر خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه۷ بیمار جان خود را از دست داده اند. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدان پناه با بیان اینکه ۵۶۱ بیمار در بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۱۵۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده و ۲۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

وی افزود: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۳۳۰۸۰ نفر بهبود یافته اند. 

دکتر یزدان پناه گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۳۰ رپید تست انجام شده که ۱۶ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در شهرستان های کهگیلویه، بویراحمد، چرام و بهمئی و از۸۶۹ نمونه pcr انجام شده ۵۵ درصد موارد مثبت و بیشترین مبتلایان در بویراحمد، کهگیلویه، گچساران و دنا بود. 

وی تصریح کرد: هم اکنون در یک بحران واقعی قرار داریم که باید برای کنترل آن تلاش کنیم در غیر این صورت، عواقب این بحران دامن گیر همه افراد جامعه خواهد شد.

یزدانپناه گفت: از مردم شریف استان میخواهیم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده صحیح از ماسک و دوری از تجمعات در کنترل این بحران و بیماری گام بردارند.

انتهای پیام/ 

نظر شما