شناسهٔ خبر: 46750193 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

احمد نادری، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها:

فرایندهای دقیقی برای برگزاری انتخابات شوراها تدارک دیدیم

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه این هیات همت خود را بر بررسی دقیق،‌ قانونی و جامع صلاحیت کلیه نامزدها قرار داده گفت که هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران،‌ فرایندهای علمی و دقیقی را برای برگزاری انتخابات شوراها تدارک دیده است.

صاحب‌خبر -

اعتمادآنلاین| رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران با بیان اینکه این هیات همت خود را بر بررسی دقیق،‌ قانونی و جامع صلاحیت کلیه نامزدها قرار داده گفت که هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران،‌ فرایندهای علمی و دقیقی را برای برگزاری انتخابات شوراها تدارک دیده است.

 

به گزارش ایسنا، سومین جلسه آموزش رؤسا و اعضای هیات های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران با حضور احمد نادری رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران برگزار شد.

 

در این جلسه نادری گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت تایید صلاحیت ها، جلساتی مستمر و تخصصی به منظور همفکری و تبادل نظر اعضای هیات های نظارت استان تهران در خصوص مسائل مربوط به تأیید صلاحیتها درنظر گرفته شده است.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هیات های نظارت استان تهران در این دوره همت خود را بر بررسی دقیق،‌ قانونی و جامع صلاحیت کلیه نامزدها قرار دادند،‌ در این زمینه  آموزش نیروی انسانی متخصص و متعهد یکی از ضرورت های جدی و اجتناب ناپذیر است.

 

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت که همه تلاش ما معطوف به برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم است. هیات عالی نظارت برنامه ریزی های دقیق و علمی را در جهت اعمال بهترین فرایندها در روند بررسی صلاحیت ها و برگزاری انتخابات انجام داده تا از مشکلات و مفاسدی که در دوره پنجم شوراهای شهر و روستا در بسیاری مواردی شاهد بوده ایم و باعث آزردگی مردم شد، جلوگیری شود.

نظر شما