شناسهٔ خبر: 46743480 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رجا | لینک خبر

پیام دبیرکل حزب الله در پی شهادت سردار حجازی

سیدحسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای درگذشت سردار سیدمحمد حجازی جانشین فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.

صاحب‌خبر -
سیدحسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای درگذشت سردار سیدمحمد حجازی جانشین فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.
 
به گزارش رجانيوز، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان با ارسال پیامی درگذشت سردار سرتیپ سیدمحمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت مقام معظم رهبری تسلیت گفت.
 
سیدحسن نصرالله در پیام خود که خطاب به مقام معظم رهبری نوشته شده ، آورده است: از درگذشت ناگهانی حجازی در زمانی که محور مقاومت به حضور پر برکت او نیاز داشت بسیار غمگین هستیم.
 
سید حسن نصرالله در این پیام تسلیت افزود که او (سردار حجازی) برای ما برادر بزرگ، پشتوانه ای قوی، یک فداکاری وفادار، الگوی اخلاقی، یک روشنفکر و همچنین یک دوست همراه و یار وفادار شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم.
 
سید حسن نصرالله همچنین پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای برای سردار سلامی فرمانده‌کل سپاه و سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس به‌مناسبت درگذشت سردار حجازی ارسال کرد.
 
شب گذشته روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار سرافراز، جانباز عالی‌قدر سرتیپ پاسدار سید محمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی، بر اثر عارضه قلبی خبر داد.
 
در بخشی از این بیانیه آمده است: سردار حجازی که در کارنامه خود مدتی مسئولیت سپاه در لبنان را داشت در سال‌های اخیر تجارب ارزنده خود را برای یاری‌بخشی به مدافعین حرم و کمک به جبهه مقاومت اسلامی در عرصه مقابله با داعش و تروریسم تکفیری به‌کار گرفت.

نظر شما