شناسهٔ خبر: 46727858 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

مغانلو: هر بازی حکم فینال دارد | هدف مان قهرمانی آسیاست

مهاجم سرخ‌ها از اولین گل خود برای پرسپولیس و شرایط بازی با الریان قطر صحبت کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری‌آنلاین، شهریار مغانلو در گفت‌وگو با فارس، در خصوص دیدار پرسپولیس و الریان که منجر به برتری نماینده ایران شد اظهار کرد: بازی خوبی انجام دادیم و با وجود اینکه از حریف عقب بودیم توانستیم با اجرای برنامه‌های کادر فنی توانایی خود را نشان بدهیم. در هر دو نیمه هدفمان برد بود ولی بعد از صحبت‌های کادر فنی در بین دو نیمه شرایط را تغییر دادیم و خوشبختانه به گل‌های مهمی رسیدیم.

وی افزود: در بازی شب گذشته موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما به هر حال کسب ۳ امتیاز در این مسابقه مهم بود که  به آن دست پیدا کردیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه پایش برای پرسپولیس سرانجام به گلزنی باز شد گفت: از این بابت خیلی خوشحالم اما برای من موفقیت پرسپولیس مهم است، همه تلاشم این است که در هر بازی که به زمین رفتم  کل توانم را برای تیم بگذارم. خوشبختانه بچه‌های تیم تلاش زیادی کردند و از این که تلاش آنها را به سرانجام رساندم خوشحالم.

مغانلو در خصوص دیدار پرسپولیس و گوا که روز سه شنبه برگزار می‌شود عنوان کرد: در کل بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا فشرده و سخت است، همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند و تمام مسابقات برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. به همین دلیل برای رسیدن به هدف‌مان که کسب قهرمانی است در تمام بازی‌ها با تمام وجود می‌جنگیم. شک نکنید در هر بازی با هدف برد وارد زمین می‌شویم.

نظر شما