شناسهٔ خبر: 46727819 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

خلعتبری: حیف که سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا نیست

بارها به خداحافظی از فوتبال فکر کرده‌ام

محمدرضا خلعتبری سابقه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و با تیم ذوب‌آهن نایب قهرمان این مسابقات شده است. مهاجم فعلی سپاهان عقیده دارد جای این تیم با شرایط کنونی در لیگ قهرمانان خالی است.

صاحب‌خبر -

خبرورزشی - محمدرضا خلعتبری با وسواس پیگیر عملکرد چهار تیم ایرانی شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا است. او درباره وضعیت تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و مسائل دیگر به نکته‌های زیر اشاره کرد:

*اولین تیمی بود که در پلی آف به میدان رفت بازی این تیم مقابل السد قطر بسیار هوشمندانه و منطقی بود در واقع مشخص بود کادر فنی فولاد از قبل به خوبی حریف را آنالیز کرده و برای ۹۰ دقیقه برنامه ریزی صورت گرفته است. آذری به عنوان مدیرعامل تجربه زیادی است مسابقات بین المللی دارد جواد نکونام سالها در اروپا و تیم ملی تجربه کسب کرده و یکی مثل مهدی هاشمی نسب به نظرم کمک زیادی به تیم فولاد کرده است.

*فکر می کردم تراکتور برابر بنیادکار به پیروزی می رسد چون با دو گل از حریف جلو بود اما نمی‌دانم چطور ۳-۲ گل عقب افتاد و خدا را شکر که گل مساوی را زد و نباخت.

*موفق شدم فقط ۲۰ دقیقه پایانی بازی پرسپولیس را ببینم و خوشحال شدم که این تیم خوب برابر حریف به پیروزی رسید. استقلال مقابل الاهلی عربستان فوق‌العاده کار کرد و از دیدن پیروزی این تیم لذت بردم .امیدوارم که هر چهار تیم کشورمان از گروه‌های خود صعود کنند چون موفقیت آنها به نفع کل فوتبال کشور است. فقط حسرت میخورم که چرا سپاهان در این فصل جزو تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نیست.

*در مورد سوال شما پیرامون داستان خداحافظی از فوتبال، بارها به این موضوع فکر کرده‌ام ولی تصمیمی نگرفته ام. آنچه مسلم است اگر احساس کنم توانم کاهش پیدا کرده بدون معطلی خداحافظی می کنم چون می خواهم گذشته ام را خراب کنم. من از سال ۸۲ در لیگ برتر فوتبال بازی کرده ام و بعد از آن هم این فرصت ایجاد شد چند سالی در  خارج از کشور بازی کنم. فوتبال برایم الان شغل یا محل درآمد نیست واقعاً برایم عشق است و از بازی کردن لذت می برم و تا روزی که بتوانم موثر باشم بازی می کنم.

اینجا ببینید:

نظر شما