شناسهٔ خبر: 46055005 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

«سور سوریه» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب «سور سوریه» روز یکشنبه ۱۷اسفندماه ۹۹ برگزار می‌شود. تغییر نام در شناسنامه شرایط قانونی خاص خود را دارد که متقاضیان با توجه به این شرایط می‌توانند برای تغییر اسم خود در شناسنامه اقدام کنند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، این مراسم با حضور علی‌محمد مؤدب، مدیر مؤسسۀ شهرستان ادب و محمد قائم‌خانی نویسنده کتاب «سور سوریه» و جمعی از اهالی کتاب و ادبیات یکشنبه ۱۷ اسفند، ساعت ۱۶در فروشگاه چاپ و نشر بین‌الملل واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود.

کتاب «سور سوریه» با ۱۹۲ صفحه و شمارگان ۱۰۰۰ نسخه، سفرنامه‌ایی به کشور رنج‌کشیده سوریه و روستا‌های آن است که حقایقی مهم و خواندنی را از فضای فکری، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی سوریه ارائه می‌دهد. از نکات بارز این کتاب همسفری با شهید قاسم سلیمانی است که جذابیت کتاب را دو چندان کرده است.

  • بیشتر بخوانید:
  • برای مطالعه معرفى آخرین كتب منتشر شده اینجا کلیک کنید

در بخشی از کتاب آمده است:

ایدئولوژی تکفیری تغییرات بسیار زیادی در سوریه ایجاد کرده است، منتها شاید مهم‌ترین اثرش همان باشد که یوسف گفت. تکفیر، میراثی برای تمام مردم موافق و مخالف، به جا گذاشته است: امروز ادبیات روزمره مردم سوریه و لبنان تغییر کرده است. حالا مردم خیلی راحت به همدیگر می‌گویند «سرت را می‌برم!»، «می‌کشمت!» و... این ارث ارهابیون برای همه شامیان است.

 انتهای پیام/

نظر شما