شناسهٔ خبر: 45954986 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

باید اشتباهات فردی را کم کنیم

سعید الهویی گفت: باهم هم قسم شده‌ایم که با کمترین اشتباه و تمرکز بیشترین در طول ۹۰ دقیقه به جاده اصلی خود بازی که همان مسیر موفقیت است بازگردیم.

صاحب‌خبر -

سعید الهویی ، پیش از مصاف تیم خود با فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: فردا دیدار دشوار اما با کیفیتی مقابل سپاهان خواهیم داشت، ولی این دشواری فقط برای ما نخواهد بود و تیم سپاهان نیز بازی سختی در پیش خواهد داشت.

مربی تیم گل‌گهر افزود: تیم سپاهان یک کادر مدیریتی قدرتمندی پشت خود دارد همچنین این تیم از کادرفنی خوب و بازیکنان با کیفیتی بهره می‌برد و می‌تواند رقیب بسیار خوبی در دیدار فردا ما باشد.

وی تشریح کرد: موضوعی که فراتر از نام سپاهان برای ما اهمیت دارد این است که بتوانیم اشتباهات هفته‌های گذشته خود را جبران کنیم، درس بزرگی که دیدار ما مقابل پرسپولیس داشت این بود که خوب بودن تیم ما فقط در ۴۵ دقیقه کافی نیست و همین طور باید اشتباهات فردی‌ تیم را به خصوص در لحظه انتقال به حداقل برسانیم؛ در طول هفته گذشته قلعه‌نویی بارها و بارها در خصوص این موضوعات صحبت کرده است.

الهویی ادامه داد: باهم هم قسم شده‌ایم که با کمترین اشتباه و تمرکز بیشترین در طول ۹۰ دقیقه به جاده اصلی خود بازی که همان مسیر موفقیت است بازگردیم.

 

نظر شما