شناسهٔ خبر: 45954172 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

لیگ برتر فوتبال؛

مربی تیم گل‌گهر سیرجان: اشتباهات خود را باید به حداقل برسانیم

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در بازی با فولاد مبارکه سپاهان بازیکنانم ضمن به حداقل رساندن اشتباهات فردی باید با تمرکز بالا فوتبال بازی کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، سعید الهویی عصر روز یکشنبه قبل از دیدار تیمش با گل‌گهر سیرجان در نشست خبری افزود: هر ۲ تیم بازی دشوار و با کیفیتی را مقابل هم خواهند داشت و این موضوع می‌تواند به زیبایی بازی بیفزاید.

وی تصریح کرد: تیم  سپاهان دارای سازمان مدیریتی قوی است که می تواند رقیب خوبی برای تیم ما باشد.

مربی گل‌گهر سیرجان یادآور شد: آن چیزی که در بازی با سپاهان فراتر از کیفیت و نام سپاهان اهمیت دارد این است که اشتباهات خود را به حداقل برسانیم  تا برتر میدان شویم.

وی با بیان اینکه بازی با پرسپولیس برای ما مهمترین درس در فوتبال بود، افزود: خوب بودن در ۴۵ دقیقه کافی نیست و باید اشتباهات فردی را از حمله به دفاع کمتر کنیم.

الهویی بیان کرد: امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم در تمرینات صحبت‌های لازم را در مورد دیدار فردا با بازیکنان انجام داد و هم قسم شدیم با اشتباهات کمتر در جریان بازی و تمرکز بیشتر در ۹۰ دقیقه عملکرد با کیفیت خود را در طول بازی بسط دهم.

وی ابراز امیدواری کرد تیمش در دیدار فردا با سپاهان یک عملکرد خوب با حداقل اشتباه را در طول ۹۰ دقیقه داشته باشد.

دیدار تیم‌های فوتبال فولادمبارکه سپاهان اصفهان و گل گهر سیرجان از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال عصر فردا دوشنبه یازدهم اسفند در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان هم اکنون با هدایت محرم نویدکیا با ۲۸ امتیاز در رده دوم و تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با سرمربی گری امیرقلعه نویی با ۲۲ امتیاز در رده نهم لیگ برتر فوتبال ایران قراردارد.

نظر شما