شناسهٔ خبر: 45907866 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان:

جشنواره «۹ ساله شده ام» در استان سمنان برگزار می شود

حجت الاسلام موسوی از برگزاری جشنواره «۹ ساله شده ام» در ساتان سمنان خبر داد و گفت: این جشنواره شامل برنامه ها و مسابقات ویژه معارفی و آموزشی جذاب مخصوص دختران نومکلف است که در سطح استان برگزار می شود.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام «سیدعلی موسوی»در گفتگوبا خبرنگار خبرگزاری شبستان درسمنان با اشاره به برگزاری جشنواره «۹ ساله شده ام» گفت: این جشنواره  شامل برنامه ها و مسابقات ویژه معارفی و آموزشی جذاب مخصوص دختران نومکلف است که در سطح استان برگزار می شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با اشاره به برگزاری جشنواره «۹ ساله شده‌‌ام» به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با همکاری آموزش و پرورش کشور و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و ستاد اقامه نماز کشور برنامه جشن تکلیف دختران ۹ ساله این جشنواره را برگزار می کند.

 

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه با توجه به اینکه شیوع کرونا و محدودیت های حضور دانش آموزان در مدارس و مساجد مانع از برگزاری جشن های تکلیف برای دختران ما شده است، لذا برای رفع این خلاء این جشنواره را برای برگزاری مجازی آئین های رسیدن به سن تکلیف در دستور کار قرارگرفته شده است اضافه کرد: با توجه به آنکه حضرت فاطمه معصومه (س) الگوی دختران مسلمان هستند و حرم ایشان نمادی از حرم حضرت فاطمه زهرا (س) است، در نظر داریم در روز ۲۱ اسفند ماه همزمان با مبعث پیامبر ختمی مرتبت(ص) جشن همزمان تکیف دختران ۹ ساله را در آستان مقدس این بانوی بزرگوار (س) برگزار و به صورت زنده برای سایر استان ها از شبکه های مختلف اجتماعی پخش می شود.

 

وی از هدایای ارزنده و متبرک فاطمی، تبلت دانش آموزی و... به دختران برگزیده این جشنواره خبردادوافزود: علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس های اینترنتی sale.amfm.ir9، آیدی کانال شاد به آدرس shad.ir/jashneebadatmedu و آیدی کانال «۹ ساله شده ام» در ایتا eitaa.com/joinchat/1673068633Cf1856a447d نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

پایان پیام/276

نظر شما