شناسهٔ خبر: 45832662 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

عملیات انتقام سخت سپاه قدرت ما را نشان داد/ در انتخابات ریاست جمهوری مردم فرد اصلح را انتخاب کنند

رئیس مجلس خبرگان گفت: عملیات انتقام سخت نشان دهنده قدرت ما بود، کما اینکه آمریکا هم نتوانست پاسخ دهد.

صاحب‌خبر -
تاریخ انتشار ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
کد خبر ۷۶۷۳۸۹۱
دانلود PDF

رئیس مجلس خبرگان گفت: عملیات انتقام سخت نشان دهنده قدرت ما بود، کما اینکه آمریکا هم نتوانست پاسخ دهد.

به گزارش  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان در هشتمین اجلاسیه از پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ضمن گرامی داشت یاد سردار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و علمای اسلام گفت: همین‌طور که داغ شهدای کربلا کهنه نمی‌شود داغ شهید سلیمانی هم کهنه نمی‌شود و امیدواریم که به زودی شاهد انتقام سخت‌تر خون او باشیم.

او با اشاره به وضعیت کشور ادامه داد: امروز ویروس کرونا مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد کرده و بسیاری نمی توانند کسب و کار خود را ادامه دهند؛ اما با این حال باید تقدیر کرد از مردمی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشکوه خود را به نمایش گذاشتند. در این وضعیت کرونایی کشور کمک‌های مومنانه هم امر بسیار مثبتی بود که باید از همه دست‌اندرکاران آن‌ و همچنین کادر درمانی کشورمان باید تشکر کرد.

آیت‌الله جنتی با اشاره به عملیات انتقام سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایگاه عین الاسد افزود: این عملیات نشان دهنده قدرت ما بود، کما اینکه آن‌ها هم نتوانستند پاسخ دهند و این موضوع هیمنه آمریکا را در هم شکست و نشان داد که آینده از آن ماست و آمریکا رو به افول است.

او ادامه داد: مردم در انتخابات مجلس یازدهم هم مردم حضور پرشوری نشان دادند و افراد انقلابی خوبی را انتخاب کردند که انشالله این نمایندگان هم به فکر مردم باشند، نمایندگان حق این مردم را ادا کنند و به فکر خودشان و جریانات سیاسی و دوستانشان نباشند و به مردمی خدمت کنند که آنها را انتخاب کرده‌اند، در خدمتگزاری به مردم اولویت‌ها را در نظر بگیرند و به مسائل فرعی و دست دوم نپردازند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ادامه داد: قانون اساسی شرایط رئیس جمهور را مدیر مدبر و با تقوا عنوان کرده که باید به این شرایط اهمیت داد. شورای نگهبان در تایید صلاحیت‌ها بیش از همه باید به تقوای نامزدها توجه نماید. تقوا در حد عدالت و یک درجه بالاتر از عدالت است و طبیعی است که مردم باتقواترین را انتخاب می کنند. امیدوارم کسانی که از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت می شوند، از ابتدا تا پایان تقوای لازم را داشته و خادم ملت باشند. پیشنهاد می کنم که قانون اساسی را در این باره بخوانید که درباره خصوصیت فرد اصلح در آن توضیحاتی داده شده است تا انتخاب راحت‌تر شود.

وی با اشاره به اقدامات ضد فساد قوه عدلیه تصریح کرد: از آیت الله رئیسی بابت اقدامات در مبارزه با فساد تشکر می‌کنیم. مبارزه با فساد از خواسته ‌های مردم است. مردم گرفتار فساد گردن کلفت‌ها و زوردارها هستند و این مرد کمر بسته و به جنگ فساد می‌رود و قطعا مردم قدردان و حامی اقدامات ایشان و قوه قضائیه هستند.

انتهای پیام/

نظر شما