شناسهٔ خبر: 45288288 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

آرای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات دیدار سپاهان و فرازبام دهدشت اعلام شد

محرومیت 6 ماهه برای 2 هندبالیست و 3 ماهه یک بازیکن

کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای خود را در خصوص اتفاقات دیدار دو تیم سپاهان و فراز بام خائیز دهدشت اعلام کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کمیته انضباطی فدراسیون هندبال پس از برگزاری چندین جلسه و بررسی تمامی موارد و اتفاقات مورد بحث دیدار بین تیم های فراز بام خاییز دهدشت و سپاهان با حضور اعضا به موضوع شکایت تیم زغال سنگ طبس در خصوص مسائل به وجود آمده در این دیدار پرداخت.

در این جلسات که با حضور نمایندگان حقوقی، دفتر امور مشترک فدراسیون ها و بازرسی وزارت ورزش و جوانان و دیگر اعضا تشکیل شد، ضمن بررسی کلیه موارد و تماشای فیلم مسابقه، گزارش تخصصی کمیته فنی فدراسیون متشکل از جمعی از نخبگان و کارشناسان هندبال مورد بررسی قرار گرفت و برخی از بازیکنان و مربیان دو تیم جهت ارائه توضیحات احضار شدند و در نهایت این کمیته رای خود در خصوص موضوعات و اتفاقات این دیدار را اعلام کرد:

1- باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت و سپاهان به نظارت مستمر، پایدار و دقیق در رعایت اصول اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه توسط همه دست اندرکاران زیر مجموعه در رشته ورزشی هندبال ملزم گردیدند و در این خصوص تذکر کتبی داده شد.

2- مهرداد صمصامی بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت به شش ماه محرومیت قطعی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت 250 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

3- امیر احمدی، بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خائیز دهدشت به 6 ماه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت 100 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

4- مجتبی حیدرپور، بازیکن تیم سپاهان نیز به سه ماه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه مسابقات و پرداخت 50 میلیون ریال جزای نقدی محکوم  شد.

5-  در سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال در بخش آقایان علی رغم اینکه قبلا و به موجب صورتجلسه فنی و قرعه کشی مسابقات مذبور قرار بر این بوده که سه تیم از هر گروه صعود نمایند، لیکن با عنایت به شرایط و اوضاع و احوال ترسیمی و با تامل به نظر صریح اعضای کارگروه فنی (خبرگان فنی) و نیز اعضای کمیته انضباطی در راستای احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق باشگاه زغال سنگ طبس، از هر گروه چهار تیم به مرحله نهایی صعود می کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما