شناسهٔ خبر: 45243758 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

هنیه: حماس به مقاومت،حق بازگشت و عدم چشم پوشی از فلسطین پایبند است

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که جنبش متبوعش به 3 گزینه راهبردی خود یعنی عدم چشم‌پوشی از سرزمین فلسطین، پایبندی به حق بازگشت و تمامی حقوق غیرقابل تصرف ملت فلسطین و گزینه مقاومت فراگیر علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی پایبند است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنانی از طریق ویدیو کنفرانس در جریان راهپیمایی میلیونی مردم پاکستان در محکومیت عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تصریح کرد که حماس کاملا در جریان توطئه چیده شده علیه فلسطین از اوایل قرن گذشته که هدف از آن دور کردن مسئله فلسطین از بعد اسلامی و عربی آن و در نهایت نابودی این مسئله است، قرار دارد.

هنیه تصریح کرد که حماس توانسته این توطئه‌ها را خنثی کرده و مسئله فلسطین را همچنان در بعدهای فلسطینی، عربی، اسلامی و انسانی زنده نگه دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی از دولت و مردم پاکستان بخاطر برگزاری این راهپیمایی میلیونی و مواضع همیشگی این کشور در مخالفت با عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی تقدیر کرد و گفت پاکستانی‌ها همواره حامی و پشتیبان مسئله فلسطین، قدس، مسجد الاقصی و جهاد در سرزمین فلسطین بوده‌اند.

  انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما