شناسهٔ خبر: 45151843 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

غیبت نامداران کشتی روسیه در مسابقات قهرمانی کشور

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه از غیبت چند چهره شاخص در مسابقات قهرمانی این کشور خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه با اشاره به ابتلای برخی قهرمانان به ویروس کرونا گفت: متأسفانه ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است و داوید چاکوتادزه قهرمان المپیک درگیر این بیماری شد. وی اکنون در حال استراحت و نمی‌تواند در قهرمانی کشور مبارزه کند.

وی ادامه داد: علاوه بر چاکوتادزه، موسی اولویف قهرمان دو دوره جهان به همراه رومن ولاسوف دارنده ۲ طلای المپیک و قهرمان جهان نیز در مسابقات قهرمانی روسیه مبارزه نخواهند کرد. اولویف در حال حاضر نفر اول جهان است و نیازی نیست در قهرمانی روسیه کشتی بگیرد و در مورد ولاسوف هم او پس از همه گیری، قهرمان جام روسیه و جام جهانی شد و اکنون برایش ضرورتی ندارد مبارزه کند.

کوگیاشویلی تصریح کرد: ما به طور مداوم و در هر مرحله اردو وضعیت همه بچه‌ها را بررسی می‌کنیم، همچنین یادآوری می‌کنم که دو نفر از برترین‌های جام جهانی یعنی امین صفرشایف و و میلاد علیرضایف در اوزان المپیکی ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به میدان خواهند رفت.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه خاطرنشان کرد: پس از مسابقات قهرمانی روسیه، ما در منطقه مسکو اردو می‌زنیم، اما من نمی‌خواهم جزئیات بیشتری را ارائه دهم و در تورنمنت مجارستان نیز شرکت خواهیم کرد.
انتهای پیام/

نظر شما