شناسهٔ خبر: 16183902 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

استاندار ایلام مطرح کرد:

هماهنگی مناسبی بین مسئولان ارشد استان ایلام برقرار است

استاندار ایلام در دیدار با مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، هماهنگی بین مسئولان ارشد استان را مناسب توصیف کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، محمدرضا مروارید در دیدار با ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور با ذکر مصادقی از هماهنگی‌های فی مابین مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای استان، اظهار داشت: هماهنگی مناسبی بین مسئولان ارشد استان برقرار است و از این ظرفیت برای توسعه استان بهره‌برداری لازم به عمل می‌آید.

وی همچنین گفت: چنانچه بین مسئولان ارشد استان نیز اختلاف نظری وجود داشته باشد، با سعه صدر و تبادل نظر اختلافات را برطرف می کنند.

استاندار ایلام اضافه کرد: امروز در فضای حقیقی و مجازی استان ایلام، توسعه استان محور اصلی است.

مروارید در بخشی دیگر از اظهارات خود، به موضوع اربعین پرداخت و گفت: از ابتدای برگزاری مراسم اربعین در کربلا معلی و اعزام زائرین ایرانی به این مراسم، سال به سال شمار زائران در حال افزایش بوده است.

وی ابراز داشت: در سنوات گذشته مشکلات زیادی در زمینه مدیریت اعزام زائرین به کشور عراق داشتیم، اما خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب و اقدامات لازم، مشکلات به حداقل ممکن رسیده اند و امکانات و زیرساخت های مناسبی در مهران تدارک دیده شده است.

مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور نیز در این دیدار اظهار داشت: مجموعه حراست از وسعت و دامنه کاری زیادی برخوردار است.

ابراهیم شوشتری ابراز داشت: حفظ سرمایه های انسانی دستگا‌ه‌های اجرایی از اهم وظایف حراست است.

وی گفت: نباید نیروهای انسانی در سازمان ها به مشکل برخورد کنند و خدای نکرده به سمت فساد گرایش پیداکنند چون نیروهای انسانی سرمایه‌های سازمان ها هستند که نظام برای تربیت آنها هزینه پرداخت کرده و وظیفه حراست مراقبت از این سرمایه است.

شوشتری همچنین به دیدار خود از استان ایلام اشاره کرده و اظهار داشت: در این مدت با تعدادی از فرمانداران، شهرداران و مدیران میانی استان دیدار نموده ام و دیدار از پایانه مرزی و دیدار با مسئولان شهرستان مهران نیز جزءبرنامه‌های سفر اینجانب به استان ایلام است.

نظر شما