اعتدال

«روز قبل« آمار اخبار در: سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۹ -
تیتر ۷۹ کلمه (متوسط ۸٫۷۸ کلمه در هر خبر)
91
۷۰۶ نویسه (متوسط ۷۸٫۴۴ نویسه در هر خبر)
67
خلاصه ۵۲۰ کلمه (متوسط ۵۷٫۷۸ کلمه در هر خبر)
60
۴٬۴۰۶ نویسه (متوسط ۴۸۹٫۵۶ نویسه در هر خبر)
3
بدنه ۲٬۹۰۹ کلمه (متوسط ۳۲۳٫۲۲ کلمه در هر خبر)
39
۲۶٬۷۹۳ نویسه (متوسط ۲٬۹۷۷ نویسه در هر خبر)
70
تعداد کلیدواژه ۱۷ (متوسط ۱٫۸۹ کلیدواژه در هر خبر)
75
خبرهای عکس‌دار ۶
66
اخبار تغییر یافته ۰
100
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
سیاسی ۶ خبر
اقتصادی ۱ خبر
فرهنگی ۱ خبر
گوناگون ۱ خبر

آخرین اخبار اعتدال

 • تصویر/ عذر بدتر از گناه عکس گرفتن با جشد مارادونا امروز ۰۰:۵۸ [اعتدال]

  تصویر/ عذر بدتر از گناه عکس گرفتن با جشد مارادونا

 • امروز ۰۰:۵۲ [اعتدال]

  آماده سازی ۵ هواپیما برای واردات واکسن کرونا

  جانشین وزیر راه در ستاد مدیریت بحران با بیان اینکه از امروز عملیات اجرایی برای آمادگی واردات واکسن کرونا آغاز شد، گفت: 5 فروند هواپیمای مورد نیاز واردات واکسن را آماده کرده‌ایم.

 • شعر خوانده‌شده توسط زند وکیلی حاشیه‌ساز شد امروز ۰۰:۴۶ [اعتدال]

  شعر خوانده‌شده توسط زند وکیلی حاشیه‌ساز شد

 • احمدی‌نژاد: یکی از سفرا۵۰۰ دلار می گرفت تا یک نفر را شیعه کند! امروز ۰۰:۴۲ [اعتدال]

  احمدی‌نژاد: یکی از سفرا۵۰۰ دلار می گرفت تا یک نفر را شیعه کند!

 • بزرگترین ریزش قیمت ماهانه طلا در 4 سال اخیر امروز ۰۰:۳۰ [اعتدال]

  بزرگترین ریزش قیمت ماهانه طلا در 4 سال اخیر

 • امروز ۰۰:۲۸ [اعتدال]

  (ویدئو) تاکسی ضد کرونا در تهران!

  با خودم می‌گویم کاش همت این راننده تاکسی محترم را برخی از مدیران و دانشگاهی‌های پشت میز نشین داشتند؛ کسانی که در همه این ۹ ماهی که تا حالا درگیر کرونا بوده‌ایم، هیچ احساس مسئولیتی در قبال جامعه نداشته‌اند. «اعتدال»،در روز بارانی سوار تاکسی که می‌شوم با صحنه عجیبی مواجه می‌شوم. سقف تاکسی لوله‌کشی شده و چهار لوله از یک لوله اصلی منشعب شده و به کنار هر صندلی کشیده شده‌است! روی لوله‌ها البته پوشانده شده تا شکل و شمایل زیباتری داشته باشد. تاکسی هم با دیواره پلاستیکی تمیز و مرتبی به چهار بخش تقسیم شده تا هر سرنشین حریم خودش را داشته باشد. این جور دیوار کشی را تا حالا در هیچ تاکسی ندیده‌بودم. از راننده می‌پرسم: جریان این لوله‌کشی‌ها چیه؟ راننده که مردی حدوداً شصت و چند ساله است می‌گوید: هر مسافری دستشون رو که زیر این لوله‌ها بگیره، ماده ضد عفونی روی دستش اسپری می‌شه. اینا رو گذاشتم که مردم سوار و پیاده می‌شن با خیال راحت سوار و پیاده بشن. با دست تمیز سوار بشن با دست تمیز هم پیاده بشن. این راننده محترم، در کنار داشبورد هم یک بورد با چهار کلید لمسی کار گذاشته. هر کلید مال یک صندلی است. دست روی هر شماره که بگذارد از کنار صندلی ماده ضد عفونی اسپری می‌شود.‌ می‌گوید: برای طراحی این بورد به چند جا مراجعه کردم؛ هیچکدوم نتونستن اونجوری که می‌خوام طراحیش کنند. بالاخره یه نفر در کرج پیدا کردم که تونست. یازده میلیون فقط برایطراحی وساخت این بورد هزینه کردم. بعد مفصل توضیح می‌دهد که: یه پمپ هم گذاشتم تو صندوق عقب. از اونجا ماده ضدعفونی رو پمپاژ می‌کنه. برای نوک لوله‌ها هم کلی گشتم تا نوک سوزنی مناسب اسپری کردن پیدا کنم. انواع مختلف سر لوله‌ها را که خریداری و آزمایش کرده‌است نشانم می‌دهد. می‌پرسم: حالا اصلا چرا به این چیز‌ها فکر کردی؟ بیکار بودی؟ می‌گوید: والا به این فکر کردم که چه جور تاکسیم رو برای خودم و مسافرا امن کنم که کمتر خطر کرونا داشته باشه. این راه حل به ذهنم رسید. البته پسرم هم تو همین کاره و خیلی نگران سلامتیش بودم. با خودم فکر کردم که چیکار می‌شه کرد. بعد ادامه می‌دهد که: البته این طراحی مال دو ماه پیشه. الان می‌گن بیشترین راه سرایت از راه هواست. من هم یه فن طراحی کردم تو ماشین نصب کنم. هر وقت هوا سرد بشه و نمی‌شه شیشه‌ها رو پایین کشید، اون فن رو که روشن کنم هوا با شدت از م

 • امروز ۰۰:۱۳ [اعتدال]

  افشاگری ظریف در خصوص جنگ رسانه‌ای

 • عکس/ ادای احترام هیئت طالبان به شهید فخری زاده امروز ۰۰:۱۰ [اعتدال]

  عکس/ ادای احترام هیئت طالبان به شهید فخری زاده

 • ترور شهید فخری‌زاده از طریق ماهواره؟ امروز ۰۰:۰۸ [اعتدال]

  ترور شهید فخری‌زاده از طریق ماهواره؟

  پس از گذشت چند روز از ترور شهید فخری زاده روایت های تازه‌ای درباره نحوه این ترور منتشر شده است. امروز شبکه العالم وابسته به صداوسیما به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد، "شواهد و مدارک دست داشتن رژیم اشغالگر صهیونیستی در ترور محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای وجود دارد."