گیمفا

«روز قبل« آمار اخبار در: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۱۲ -
تیتر ۱۳۱ کلمه (متوسط ۱۰٫۹۲ کلمه در هر خبر)
85
۱٬۱۷۴ نویسه (متوسط ۹۷٫۸۳ نویسه در هر خبر)
54
summary ۸۹۳ کلمه (متوسط ۷۴٫۴۲ کلمه در هر خبر)
36
۷٬۴۹۲ نویسه (متوسط ۶۲۴٫۳۳ نویسه در هر خبر)
0
بدنه ۱۵٬۱۶۸ کلمه (متوسط ۱٬۲۶۴ کلمه در هر خبر)
31
۱۲۸٬۶۸۳ نویسه (متوسط ۱۰٬۷۲۴ نویسه در هر خبر)
16
تعداد کلیدواژه ۹۷ (متوسط ۸٫۰۸ کلیدواژه در هر خبر)
0
خبرهای عکس‌دار ۰
0
اخبار تغییر یافته ۰
100
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
سیاسی ۱ خبر
فرهنگی ۶ خبر
علمی-فناوری ۵ خبر

آخرین اخبار گیمفا

 • امروز ۲۰:۱۵ [گیمفا]

  دسترسی به تروفی بازی The Stanley Parable بعد از پنج سال

  طبق تازه‌ترین اخبار صعنت بازی‌های ویدئویی، اخیرا اعلام شده که تروفی عجیب بازی The Stanley Parable بعد از پنج سال در دسترس قرار گرفته است.

 • امروز ۱۹:۳۰ [گیمفا]

  جزئیات به‌روزرسانی بازی Street Fighter 30th Anniversary Collection مشخص شد

  در حیطه‌ی بازی‌های سبک مبارزه‌ای قطعا می‌توان عنوان Street Fighter را جزو پرچم‌داران و البته صاحب‌سبک محسوب کرد. عنوانی که اکنون بیش از ۳۰ سال تاریخچه‌ی طلایی دارد و طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خوداختصاص داده است. اکنون به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌ی Street Fighter 30th Anniversary Collection عرضه می‌شود که در قسمت زیر به شرحجزئیات آن می‌پردازیم.

 • امروز ۱۸:۰۰ [گیمفا]

  دورهمی خوش تیپ ها!! | جذاب ترین شخصیت های مرد دنیای بازی از لحاظ ظاهری – قسمت اول

  در دنیای بازی های رایانه ای تعداد خیلی زیادی از شخصیت گوناگون و متنوع با انواع و اقسام خصوصیات شخصیتی و المان های رفتاری و تیپ های ظاهری مختلف وجود دارند و هر کدام بنا به فراخور عنوان و فرنچایزی که در آن نقش آفرینی کرده اند و موفقیت یا شکست آن فرنچایزها، تبدیل به شخصیت هایی محبوب یا فراموش شده گشته اند. قطعا موفقیت بازی و فرنچایز مهم ترین نکته برای شناخته شدن و محبوب شدن یک شخصیت است و کمتر پیش می آید که شخصیتی از یک بازی ضعیف، بسیار محبوب و مشهور شود و البته از طرفی عکس این موضوع نیز صادق است زیرا که شخصیت هایی که بسیار عمیق طراحی شده و خوب پرداخته شده اند، خودشان می توانند یک عامل بزرگ برای موفقیت آن بازی یا فرنچایز شوند و در واقع یک رابطه دو طرفه بین این دو موضوع برقرار است. المان های بسیار مختلفی برای محبوب شدن بک شخصیت در دنیای بازی ها وجود دارد که هر کدام در این موضوع تاثیرگذار هستند. اما جدا از بخش شخصیتی و خصوصیات رفتاری و اخلاقی، اولین چیزی که می تواند یک بازیباز را جذب یک شخصیت کند، خصوصیت ظاهری و تیپ و قیافه آن شخصیت است که نقش خیلی خیلی مهمی را در مشهور و محبوب شدن او بر عهده دارد و اگر شخصیتی آن قدر خوش ظاهر و جذاب باشد که بتواند در همان ابتدا بازیباز را جذب خود کند، سبب می شود تا بعد از آن بازیباز به سبب کششی که پیدا کرده است برود به سراغ کنکاش بیشتر در مورد آن شخصیت و آشنا شدن بیشتر با او و فرنچایزی که در آن حضور دارد. به مانند دنیای واقعی، خوش تیپ بودن، جذاب بودن و یا به قول خارجی ها Handsome و Hot و یا Cute بودن نقش بسیار زیادی را در مشهور شدن و محبوب شدن و یا حتی Celebrity شدن یک شخص یا یک شخصیت ایفا می کند و بدون شک شخصیت هایی که نسبت به بقیه بسیار خوش ظاهر تر و خوش تیپ تر هستند، طرفداران خیلی بیشتری مخصوصا در مخاطبین جنس مخالف پیدا می کنند. بگذارید مثالی مانند روز روشن بزنم! وقتی الان یکی از ما بپرسد که محبوب ترین شخصیت مونث بازی های رایانه ای برای ما کیست اینها پاسخ هستند: lara Croft و Triss و Yennefer و ۲B و… وجه مشترک این شخصیت ها چیست؟ زیبایی فوق العاده ظاهری و جذابیت بالا!! بخواهیم نخواهیم همین است و نمی توان این را کتمان کرد. موضوع مطلب امروز ما نیز در همین حوزه است و به شخصیت هایی اختصاص دارد که نسبت یه سایر شخصیت های دنیای بازی، خوش تیپ ت

 • امروز ۱۵:۴۵ [گیمفا]

  یک سوم از اعضای سازنده‌ی Dreadnought اخراج شده‌اند

  توسعه‌دهنده‌ی عنوان شوتر فضایی چندنفره‌ی Dreadnought، چند روز پس از انتشار این بازی بیش از یک سوم کارمندان خود را اخراج کرده است.

 • امروز ۱۵:۱۵ [گیمفا]

  جدیدترین بسته‌ی الحاقی عنوان Railway Empire در دسترس قرار گرفت

  بسته‌ی الحاقی Crossing the Andes، جدیدترین بسته‌ی گشترش‌دهنده‌ی عنوان Railway Empire است که امروز در دسترس هواداران قرار گرفته است.

 • امروز ۱۴:۳۰ [گیمفا]

  دموی بازی Horizon Chase Turbo منتشر شد

  استودیو Aquiros دمویی از بازی Horizon Chase Turbo در سبک آرکید را منتشر کرده است. استفاده از این دمو تا سی دقیقه برای علاقه‌مندان رایگان است. در ادامه با ویژگی‌های آن آشنا خواهیم شد.

 • امروز ۱۴:۰۰ [گیمفا]

  با بازیگران اصلی عنوان Assassin’s Creed Odyssey آشنا شوید

  شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با انتشار یک ویدئو جدید از مراحل ساخت عنوان Assassin’s Creed Odyssey، ما را با بازیگران شخصیت‌های الکسیوس (Alexios) و کاساندارا (Kassandra) آشنا کرده است.

 • امروز ۱۳:۳۰ [گیمفا]

  استودیو مونترال شرکت برادران وارنر در حال کار برروی دو عنوان جدید است

  بر اساس اطلاعاتی که اوساما دوریاس (Osama Dorias)، طراح ارشد استودیوی مونترال کمپانی برادران وارنر، به نظر می‌رسد این استودیو در حال حاضر مشغول توسعه‌ی دو عنوان جدید بر اساس کمیک‌های DC است که احتمالا یکی از آن‌ها در ارتباط با شخصیت Batman خواهد بود.

 • امروز ۱۳:۰۰ [گیمفا]

  جزییات جدیدی از کنسول جدید شرکت اینتلی‌ویژن منتشر شد

  شرکت اینتلی‌ویژن اینترتینمنت در جریان مراسم Retro Gaming Expo به صورت رسمی از جزییات کنسول جدید خود و تاریخ عرضه‌ی آن به بازار رونمایی کرده است.

 • امروز ۱۱:۳۰ [گیمفا]

  ویدئوهای Resident Evil 2 پوشش‌های جدید را نمایش می‌دهند

  نسخه لوکس بازی Resident Evil 2 دارای یک سری پوشش بسیار جذاب برای هر دو شخصیت لیون (Leon) و کلیر (Claire) است. ویدئوهای کوتاه جدیدی که از این عنوان تهیه شده‌اند، پوشش‌های مذکور را نشان می‌دهند که می‌توانید آن‌ها را در ادامه تماشا کنید.