روزنامه دنیای اقتصاد

«روز قبل« آمار اخبار در: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۱۰۷ -
تیتر ۷۱۷ کلمه (متوسط ۶٫۷ کلمه در هر خبر)
97
۶٬۹۵۶ نویسه (متوسط ۶۵٫۰۱ نویسه در هر خبر)
76
summary ۸٬۶۲۸ کلمه (متوسط ۸۰٫۶۴ کلمه در هر خبر)
27
۷۹٬۹۵۰ نویسه (متوسط ۷۴۷٫۲ نویسه در هر خبر)
0
بدنه ۵۷٬۳۳۲ کلمه (متوسط ۵۳۵٫۸۱ کلمه در هر خبر)
69
۵۵۳٬۷۲۰ نویسه (متوسط ۵٬۱۷۵ نویسه در هر خبر)
86
تعداد کلیدواژه ۵۰۹ (متوسط ۴٫۷۶ کلیدواژه در هر خبر)
58
خبرهای عکس‌دار ۰
0
اخبار تغییر یافته ۰
100
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
سیاسی ۲۸ خبر
اقتصادی ۵۲ خبر
اجتماعی ۱ خبر
فرهنگی ۸ خبر
علمی-فناوری ۶ خبر
ورزشی ۷ خبر
استانی ۵ خبر

آخرین اخبار روزنامه دنیای اقتصاد

 • امروز ۰۷:۲۲ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  وقتی پیمانکاران ایرانسل دزد از آب درآمدند

  کیهان نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان بجستان گفت‌: سارقان سایت‌های مخابراتی و شرکت ایرانسل در بجستان شناسایی و دستگیر شدند.

 • امروز ۰۷:۲۱ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  فیلم گفتگوی پخش‌نشده و مهم فردوسی‌پور با اینفانتینو

  خبر آنلاین : جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، که برای دیدار فینال برگشت لیگ قهرمانان آسیا به ایران آمده بود بعد از این بازی مقابل دوربین برنامه نود و عادل فردوسی‌پور نشست و مصاحبه‌ای با او انجام داد که در برنامه نود پخش نشد. بخش هایی از این گفتگو را ببینید.

 • امروز ۰۷:۲۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  حملات روزنامه کیهان به ظریف ادامه دارد

  با وجود تاکیدات مکرر محمدجواد طریف مبنی بر اینکه دستگاه خاصی را به پولشویی متهم نمی کند نماینده ها و سانه های دلواپس، به دروغ خود ادامه می دهند و نظام جمهوری اسلامی را به پولشویی متهم می کنند!

 • امروز ۰۷:۱۶ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  آقای برانکو! پرسپولیس بزدل نیست اما...

  خبر آنلاین : سرمربی پرسپولیس گفته برای اینکه کسی فکر نکند تیمش ترسو و بزدل است، امروز با پیکان بازی می‌کند.

 • امروز ۰۷:۱۴ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  چه شد که تتلو و کلاه مخملی ها وارد انتخابات شدند؟

  عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: تعارضی در وضعیت سیاسی ایران به وضوح دیده می‌شود و بر وضع فرهنگ عمومی جامعه اثرگذار است. تعارضی که نطفه آن از ابتدای انقلاب وجود داشت ولی به عللی ظهور و بروز پیدا نمی‌کرد زیرا دو سوی تعارض امروز در آن زمان با یکدیگر همسو بودند ولی با گذشت زمان میان دوسویه ماجرا یعنی فرهنگ عمومی و خواست رسمی شکاف افتاد و اکنون به وضع ناپایداری رسیده است.

 • امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  تحلیل‌های آبکی برای دلار

  کانال‌اقتصاد : شنبه که خبر پذیرش استعفای مسعود نیلی توسط رئیس‌جمهور منتشر شد «اهالی ضدرسانه» نوشتند کاهش نرخ دلار با این استعفا بی‌ارتباط نیست! چون نیلی مخالف سیاست‌گذاری برای کاهش نرخ ارز بود ولی پس از رفتنش، بانک مرکزی سیاست‌گذاری کرد و نتیجه گرفت چون نرخ دلار پایین آمد!

 • امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  تردید در همه‌پرسی دوم

  برایان ویلر بی‌بی‌سی نیوز پایان هفته گذشته، استعفای تعدادی از مقامات دولت انگلستان و احتمال صدور رای عدم اعتماد به خانم ترزا می، نخست‌وزیر این کشور سبب بحران سیاسی در انگلستان شد. به نظر می‌رسد در این شرایط، مقامات اتحادیه اروپا تصمیم می‌گیرند فشار کمتری بر نخست‌وزیر انگلستان وارد کنند تا او بتواند پیش‌نویس توافق‌نامه جدایی را به تصویب پارلمان این کشور برساند، زیرا واقعیت این است که در حال حاضر این پیش نویس تنها سند برای خروج برنامه‌ریزی شده انگلستان از اتحادیه اروپاست و از آنجا که تنها ۴ ماه تا زمان جدایی باقی مانده، اگر این پیش‌نویس تصویب نشود، گزینه بعدی فقدان توافق‌نامه و یک جدایی بی‌برنامه خواهد بود که ابهام‌های خطرناکی در پی دارد.

 • امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  زلزله در ساختمان شماره ۱۰

  دیوید راید سی ان بی سی در دو روز پایانی هفته گذشته، تیتر یک رسانه‌های انگلستان به موضوعاتی نظیر استعفای برخی اعضای دولت این کشور، کاهش ارزش پول ملی و شاخص بورس لندن و درخواست‌ها برای کناره‌گیری ترزا می ‌نخست‌وزیر انگلستان اختصاص داشت. هفته قبل موضوع آماده شدن متن پیش‌نویس برنامه جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا و توافق تیم خانم می‌ با مقامات این اتحادیه مورد توجه رسانه‌ها و سیاست‌مداران اروپایی قرار گرفت.

 • امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  برگزیت بی‌برنامه

  گروه نویسندگان میامی هرالد از مدت‌ها پیش دیدگاه‌های مختلفی درباره ریسک‌های جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا مطرح بود و تحلیلگران همواره تاکید می‌کردند که یک خروج بدون برنامه که مخالفان زیادی داشته باشد به اقتصاد و ساختار سیاسی اروپا لطمات بزرگی وارد خواهد کرد و اکنون که پیش‌نویس برنامه خروج انگلستان از اتحادیه اروپا تهیه شده و باید چند ماه دیگر این جدایی تحقق یابد، نگرانی‌ها درباره تبعات آن برای اروپا افزایش یافته، زیرا برنامه‌ای که تدوین شده مورد توافق دولت انگلستان و مقامات اتحادیه اروپا قرار گرفته اما نقاط ضعف متعددی دارد و به شکلی تدوین شده که تمام طرف‌ها برای مخالفت با آن دلایلی دارند.

 • امروز ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای اقتصاد]

  بردگی در اتحادیه اروپا

  آنی اپلبام واشنگتن پست در نهایت پس از ماه‌ها مذاکره، پیش‌نویس ۵۸۵ صفحه‌ای توافقنامه خروج انگلستان از اتحادیه اروپا آماده شده که نشان می‌دهد مذاکرات نخست‌وزیر انگلستان با اتحادیه اروپا به پایان رسیده است. اما می‌توان این جمله را به شکل دیگری بیان کرد:«در نهایت پس از ماه‌ها مذاکره خانم ترزا‌می، نخست‌وزیر انگلستان، بین گزینه‌های بد موجود یکی را برای معرفی انتخاب کرد.» او توافقنامه‌ای را به پارلمان انگلستان معرفی خواهد کرد که مسلما طرفداران زیادی ندارد و سبب کاهش محبوبیت خود او خواهد شد. از پیش تعدادی از نمایندگان حزب محافظه‌کار یعنی حزب خانم «می» ‌اعلام کرده‌اند خواهان رای عدم‌اعتماد به او هستند و پیش‌بینی می‌شود تنش‌های سیاسی بیشتری رخ دهد. همچنین انتظار نمی‌رود توافقنامه یاد شده به تصویب مجلس عوام انگلستان برسد.