همه‌ی خبرهای امروز
 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه‌ آسیا‌نیوز]

  وقت اتحاد هست نه اختلاف!

  وقت اتحاد هست نه اختلاف

 • فرهنگ ایثار زمینه‌ساز تحقق وعده الهی در نصرت و پیروزی است ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه فرهیختگان]

  دکتر ولایتی در نشست شورای سیاستگذاری «جایزه جهانی ایثار سردار سلیمانی» :

  فرهنگ ایثار زمینه‌ساز تحقق وعده الهی در نصرت و پیروزی است

  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی فرهنگ ایثار را زمینه ساز تحقق وعده الهی در نصرت و پیروزی دانست.

 • شاید وقتی دیگر ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  معاون آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال کشور موانع درج نام مادر بر روی کارت ملی را تشریح کرد

  شاید وقتی دیگر

 • بازرسی الکترونیک بر واکسن آنفلوانزا و اقلام کرونایی در داروخانه های پایلوت ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [سازمان غذا و دارو]

  بازرسی الکترونیک بر واکسن آنفلوانزا و اقلام کرونایی در داروخانه های پایلوت

  سرپرست دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان غذا و دارو از راه اندازی سامانه الکترونیک نظارت و بازرسی سازمان غذا و دارو خبر داد و گفت: در مرحله اول پایلوت این برنامه را در ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی اجرا می کنیم.

 • آغاز نظارت الکترونیکی بر داروخانه ها / «دارو و تجهیزات پزشکی» نوک پیکان تحریم‌ها ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [سازمان غذا و دارو]

  آغاز نظارت الکترونیکی بر داروخانه ها / «دارو و تجهیزات پزشکی» نوک پیکان تحریم‌ها

  رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حوزه کرونا در تامین اقلام مورد نیاز از انواع و اقسام داروها گرفته تا کیت، ونتیلاتور و... باید پاسخگوی مردم باشیم.

 • درخواست بازگشت دورکاری در تهران ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  درخواست بازگشت دورکاری در تهران

 • #دنا_پلاس ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  #دنا_پلاس

 • مجلس با «دنا پلاس» وارد حاشیه جدید شد ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  مجلس با «دنا پلاس» وارد حاشیه جدید شد

 • تهران، اصفهان و بندر خمیر به شبکه شهرهای جهانی یونسکو پیوستند ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  تهران، اصفهان و بندر خمیر به شبکه شهرهای جهانی یونسکو پیوستند

 • کــوتاه از کــــرونا ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  کــوتاه از کــــرونا

 • پنج رویـــداد جهان ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه ایران]

  پنج رویـــداد جهان

 • همه دستاوردهای دولت تدبیر و امید! از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹ ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه فرهیختگان]

  آخرین تابستان دولت روحانی هم تمام شد

  همه دستاوردهای دولت تدبیر و امید! از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۹

  در دولت حسن روحانی از شهریور 92 تا شهریور 99، مسکن 493 درصد، بورس 2485 درصد، دلار 827 درصد، سکه 1311 درصد، طلا 1197 درصد و پراید 547 درصد رشد داشته‌ است.

 • هدف قیام شنیدنی شد ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه فرهیختگان]

  هدف قیام شنیدنی شد

  هفتمین نماهنگ «نشان» ویژه محرم و صفر با عنوان «هدف قیام» شامل بخش‌هایی از فرمایشات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای درباره تاریخ قیام عاشورا تولید و منتشر شد.

 • در ماشین از استاد دوامی آواز یاد می‌گرفتم ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  در ماشین از استاد دوامی آواز یاد می‌گرفتم

  امروز زادروز محمدرضا شجریان است

  دنیای‌اقتصاد : محمدرضا شجریان، چهره برجسته آواز ایران نیازی به معرفی ندارد؛ خواننده‌ای کم‌نظیر که موسیقی معاصر ایران وامدار اوست. این هنرمند بزرگ که امروز ۸۰ ساله شده نیم قرن است که برای مردم خوانده، در کنار آنها مانده و بخشی از خاطره موسیقیایی چند نسل را به خود اختصاص داده است. وی که در خانواده‌ای مذهبی در مشهد به‌دنیا آمده، پرورش صدا را نزد پدرش و با قرائت قرآن آغاز کرد، اما علاقه به هنر آواز سرانجام او را به پایتخت کشاند.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  دردسر متفاوت برای پرسپولیس

  دنیای‌اقتصاد : بشار رسن یکی از خوب‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بوده و به‌نظر می‌رسد این مساله حالا مایه دردسر شده است. رسانه‌های قطری از پیشنهاد سه تیم لیگ ستارگان این کشور به رسن خبر داده‌اند. بشار به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده، اما قطری‌ها معتقدند در قرارداد او بند جدایی وجود دارد.

 • پایگاه اطلاعاتی حقوقی‌ها ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  پایگاه اطلاعاتی حقوقی‌ها

  حسین میرزایی کارشناس حوزه دولت الکترونیک در نظام داده‌ای و حقوقی دو نوع هویت داریم: شخص حقیقی و حقوقی؛ اشخاص حقیقی بالطبع افرادی هستند که اطلاعات هویتی آنها در سازمان ثبت احوال به ثبت رسیده و اشخاص حقوقی آن دسته از شرکت‌ها و موسسات تجاری و غیرتجاری هستند که در سازمان ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده‌اند.

 • ماجرای جدایی بهنوش طباطبایی از تئاتر رحمانیان ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  ماجرای جدایی بهنوش طباطبایی از تئاتر رحمانیان

  دنیای‌اقتصاد : حضور بهنوش طباطبایی با گربه‌اش در یکی از اپیزودهای نمایش «بانو و گربه‌ ملوس» به کارگردانی محمد رحمانیان در فضای باز تالار وحدت حاشیه‌های زیادی به‌وجود آورد و سرانجام باعث شد این بازیگر از این نمایش کناره‌گیری کند؛ البته طباطبایی از اصطلاح خداحافظی اجباری گفته است.

 • معرفی برنده گنکور ۲۰۲۰ از پنجره رستوران ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  به‌دلیل بحران کرونا صورت می‌گیرد

  معرفی برنده گنکور ۲۰۲۰ از پنجره رستوران

  ایبنا : امسال آکادمی گنکور به سبب بحران سلامتی، نام برنده گنکور ۲۰۲۰ را از بالکن رستوران دورانت در پاریس معرفی خواهند کرد و خبرنگاران و علاقه‌مندان نیز می‌توانند در خیابان مقابل همین رستوران در جریان اخبار مهم‌ترین رویداد ادبی فرانسه قرار بگیرند.

 • بیمه بیکاری در عصر کرونا ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  بیمه بیکاری در عصر کرونا

  نرگس اکبرپور موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی عبارت «ویروس کرونا (کووید-۱۹) اثرات اقتصادی و اجتماعی عظیمی در سطح جهان دارد که ناشی از سیاست‌های کنترل و پیشگیری است» با اینکه یک عبارت تکراری است، واقعیتی غیرقابل ‌انکار است: بروز همه‌گیری کرونا در ایران و جهان منجر به پیدایش بحران اقتصادی کم‌نظیر و رشد کم‌سابقه شمار بیکاران در اقتصادها شده است.

 • شناسایی با خطای زیاد ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  شناسایی با خطای زیاد

  حمید حاج اسماعیلی کارشناس بازار کار کرونا موضوع خاص و جدیدی است که برای همه اقتصادهای دنیا شوک‌آور و غیرقابل پیش‌بینی بود و تاثیرات آن در آینده بیشتر هم خواهد شد. بنابراین کاملا طبیعی بود که در ایران هم اثرات منفی این ویروس ناخوانده روی اقتصاد و بازار نمایان شود و در کسب‌وکارها خلل ایجاد کند؛ که همین اتفاق هم رخ داد.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  تور حمایتی دولت

  محمد جندقی : کرونا سرزده‌ای بود که دنیا را غافلگیر کرد، ایران هم غافلگیر شد. آشوبی در اقتصاد دنیا ایجاد کرد و اقتصاد ایران هم بدون‌اغراق تا حد زیادی با چالش مواجه شد. اقتصادی که پیش از این با تحریم‌ها دست و پنجه نرم می‌کرد، حالا با یک میهمان مزاحم دیگر مواجه شد.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  کاهش ۴۴ درصدی جابه‌جایی مسافران درکرمانشاه

  دنیای‌اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری : مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه از کاهش ۴۴ درصدی سفرهای بین شهری استان در پنج ماه امسال خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، فریبرز کرمی از جابه‌جایی ۸۸۴ هزار مسافر توسط ناوگان حمل‌ونقل برون شهری استان در پنج ماه امسال در قالب بیش از ۱۱۲ هزار و ۵۰۰ سفر یاد کرد و گفت: در این مدت کاهش ۳۲ درصدی سفرها و کاهش ۴۴ درصدی جابه‌جایی مسافران را نسبت به سال گذشته شاهد بوده‌ایم. وی بیشترین سهم جابه‌جایی مسافران با جمعیت حدود ۳۸۰ هزار نفری را مربوط به مینی‌بوس‌ها دانست و ادامه داد: سهم اتوبوس‌ها از جابه‌جایی مسافران برون‌شهری ۲۱۷ هزار نفر و سهم خودروهای سواری بیش از ۲۸۷ هزار نفر بوده است.

 • انتقاد محمد متوسلانی از سانسور ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  کارگردان پیشکسوت از تغییر سرنوشت فیلم‌ها سخن گفت

  انتقاد محمد متوسلانی از سانسور

  برنا : محمد متوسلانی، کارگردان پیشکسوت معتقد است سانسور نه تنها سرنوشت یک فیلم را تغییر می‌دهد بلکه موجب تغییر سرنوشت سینمای کشور می‌شود. وی در این زمینه توضیح داد: در زمان ورود و تاسیس سینما به کشور ما سانسور مقوله مهمی بوده که همیشه با آن درگیر بوده‌ایم. از زمانی که به یاد دارم سینماگران با سانسور دست و پنجه نرم کرده و مدام به آن اعتراض داشته‌اند اما متاسفانه هیچ‌گاه این اعتراض به‌جایی نرسیده و سانسور همچنان کار خود را انجام می‌دهد.

 • کشمکش ارزی واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  کشمکش ارزی واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور

  موضوع تخصیص سهمیه ارزی، این روزها به موضوعی برای کشمکش بین متقاضیان آن تبدیل شده و تشکل‌های مرتبط نیز بخشی از فرآیند این سهم‌خواهی هستند که هر کدام تلاش دارند با تاکید بر جایگاه خود در تامین محصولات دام و طیور و همچنین اشتغال، از منابع ارزی تخصیص یافته برای این بخش، سهم‌ خود را تعریف کنند.

 • وام نوسازی کامیون بر سر دوراهی ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  «دنیای‌اقتصاد» اختلاف‌نظر تشکل‌های حمل‌ونقل را بررسی می‌کند

  وام نوسازی کامیون بر سر دوراهی

  شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای برای نوسازی ناوگان خود، دغدغه‌ها و مصائبی دارند که هر چند از سوی مسوولان بحق دانسته شده، اما آنها با محدودیت‌های فنی در تولید و واردات کامیون و کشنده و همچنین عدم پشتیبانی نظام تامین مالی، نمی‌توانند کامیون‌ها و کشنده‌های فرسوده خودشان را نوسازی کنند و مشخص نیست صدای این گلایه‌ها را باید چه کسی بشنود و برای حل آن چاره‌‌اندیشی کند.

 • خودکفایی در نیروگاه‌های برق اصفهان ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  به رغم تشدید تحریم‌ها،در تولید تجهیزات صنعتی رقم خورد

  خودکفایی در نیروگاه‌های برق اصفهان

  دنیای‌اقتصاد- اصفهان : اصفهان از تولیدکنندگان عمده انرژی برق در کشور است که در هفت سال اخیر به خودکفایی در تولید بخش قابل توجهی از قطعات و تجهیزات موردنیاز، تعمیرات اساسی و اجرای طرح‌های فناورانه و بهینه‌سازی در نیروگاه‌های برق خود دست یافته است.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  برق‌رسانی به دور‌ترین نقاط استان کردستان

  دنیای‌اقتصاد- سنندج- کاروان نامدار : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از برق‌رسانی به دورترین نقاط استان کردستان خبر داد. هیوا لهونیان گفت: برق‌رسانی به دورافتاده‌ترین نقاط استان کردستان، جایی که هیچ جایی برای زندگی نیست و نقطه‌ای که صفر مرزی می‌خوانند (پاسگاه‌های مناطق مرزی و مرتفع استان) صورت گرفته است و این نشان از تلاش بالای کارکنان شرکت توزیع برق کردستان است. وی اظهار کرد: هدف اصلی از برق‌رسانی به پاسگاه‌ها این است که مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از این نعمت، امکان پاسداری از کیان و مرزهای این سرزمین را بیشتر از همیشه فراهم کنند. وی در ادامه به احداث شبکه و تامین برق ۶پاسگاه مستقر در شهرستان‌های مریوان، بانه و کامیاران در ۶ ماه اول سال‌جاری اشاره کرد و گفت: این ۶ پاسگاه در ۶ ماه اول سال‌جاری پس از احداث شبکه در مناطق بسیار سخت و صعب‌العبور و احداث پست هوایی و کابل‌کشی با اعتباری بالغ بر ۳۸ هزار میلیون ریال برق‌دار شدند.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  اعضای جدید هیات‌مدیره پدیده مشخص شدند

  دنیای‌اقتصاد- مشهد : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت برگزار شد و اعضای جدید هیات‌مدیره شرکت با برگزاری انتخابات مشخص شدند. در این انتخابات شرکت توسعه بین‌المللی گردشگری پدیده شاندیز، شرکت پدیده پارسیان توس، موسسه پشتیبانی سهام پدیده، شرکت تجارت الکترونیک پدیده کیش و شرکت بین‌المللی پدیده شاندیز کیش به‌عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره انتخاب شدند. براساس این گزارش شرکت آریا دوام ساز شرق و شهرداری شاندیز نیز براساس آرای سهامداران به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیات‌مدیره انتخاب شدند. انتخاب حسابرسی مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی منتهی به ۳۰/ ۱۲/ ۱۳۹۹ و تعیین حق‌الزحمه آن، تصمیم‌گیری درخصوص انجام معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی، تعیین و جبران خدمات هیات‌مدیره و حقوق اعضای غیرموظف و تصویب تکالیف تازه‌ای برای هیات‌مدیره جدید از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز بود. در این مجمع، روزنامه «دنیای‌اقتصاد» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای اطلاع‌رسانی‌های شرکت سهامی عام ابنیه و ساختمان پدیده انتخاب شد.

 • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  قدردانی برقی از سیمان قاین

  دنیای اقتصاد - بیرجند –محمد قربانی : معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در مراسمی از همکاری‌های شرکت سیمان قاین در برنامه‌های پاسخگویی بار قدردانی کرد. هادی منصوریان در این مراسم همکاری‌های گسترده شرکت توزیع با سیمان قاین در زمینه کاهش خاموشی‌های خواسته و ناخواسته و رفع مشکلات شبکه‌های اختصاص برق سیمان قاین را نمونه‌هایی از قدردانی صنعت برق از همکاری‌های کارخانه‌های سیمان در کنترل پیک بار سال‌های اخیر اعلام کرد.

 • محرک بازگشت توریست به بازار توریسم ۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۰۰ [روزنامه دنیای‌اقتصاد]

  «دنیای‌اقتصاد» بررسی می‌کند

  محرک بازگشت توریست به بازار توریسم

  دنیای اقتصاد : با شیوع ویروس کرونا صنعت گردشگری در جهان دستخوش رکود بی‌سابقه‌ای به‌صورت یکپارچه در تمامی کشورها شده است. اما پس از مدت کوتاهی مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که از سوی وزارت بهداشت جهانی اعلام شده بود مجددا عازم سفر شدند، اما سبک سفر گردشگران در دوران کرونا با دوران قبل از شیوع ویروس کووید-۱۹ کاملا متفاوت شد؛ زیرا توریست‌های داخلی اغلب سفرهای کوتاه مدت به اطراف محل سکونت خود را جایگزین سفرهای طولانی و بین‌استانی کرده‌اند.