شناسهٔ خبر: 59316617 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

آنچلوتی: ناراحتیم اما به خودمان افتخار می‌کنیم؛ سزاوار باخت نبودیم

با وجود شکست کهکشانی‌ها در ال‌کلاسیکوی امشب، سرمربی ایتالیایی این تیم از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد.

صاحب‌خبر -

رئال مادرید با قبول شکست در بازی برگشت ال‌کلاسیکوی لالیگایی، برای سومین بازی پیاپی مقابل بارسلونا نتیجه را واگذار کرد.

طرفداری | در چهارچوب هفته بیست و ششم لالیگا، بارسلونا با پیروزی 2-1 مقابل رئال مادرید، بیشتر از هر زمانی به فتح لالیگا نزدیک شد. کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید با وجود شکست تیمش در بازی امشب، از عملکرد شاگردان خود رضایت داشت و در مصاحبه پس از بازی گفت:

بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شایسته برد بودیم. ما اینجا را با اعتماد به نفس ترک می‌کنیم چرا که باور داریم می‌توانیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

لالیگا؟

اکنون فتح آن بسیار سخت بنظر می‌رسد. نیمه اول خوب بازی کردیم؛ بنابراین نمی‌خواستم پس از 45 دقیقه تعویض کنم. به نحوه بازی تیمم افتخار می‌کنم، می‌دانم که با ادامه این روند موفق خواهیم بود. ما ناراحت و زخم‌خورده‌ایم اما به خود افتخار می‌کنیم. شایسته باخت نبودیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم؛ آن‌ها بی‌نقص بودند. تمامی تعویض‌هایم درست بود. 

گل مردود آسنسیو؟

تصمیم مشکوکی بود. در مورد گل مارکو شک دارم. 

وینیسیوس؟

او امشب هم خیلی خوب بود و وظایف خود را به درستی انجام داد. بنظرم می‌توانیم فصل را به خوبی تمام کنیم. از نحوه بازی تیم رضایت دارم؛ اگر به همین روند ادامه دهیم به موفقیت می‌رسیم.

رئال مادرید که حالا بارسلونا را 12 امتیاز بالاتر از خود می‌بیند، با شکست در بازی امشب امیدهایش برای بازگشت به کورس قهرمانی لالیگا را کم‌رنگ‌تر از گذشته کرد.

نظر شما