شناسهٔ خبر: 59316523 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

کار قهرمانی تمام نشده

ژاوی: تیم بهتر زمین بودیم و به شایستگی بردیم

ژاوی در پایان ال‌کلاسیکو از تلاش بازیکنانش تقدیر کرد و گفت که بارسا به شایستگی برنده شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا با گل های سرخی روبرتو و فرانک کسیه توانست بازی باخته را برابر رئال با برد عوض کند و قدم بلندی به سمت قهرمانی بردارد. در این بازی گل مارکو آسنسیو با دخالت VAR مردود اعلام شد و در دقیقه 92 کسیه توانست ورق را برگرداند.

1834020

ژاوی در پایان بازی گفت:«تیم بهتر زمین بودیم و موقعیت های بیشتری داشتیم. قطعا از این پیروزی خوشحالم. تیم همه توانش را گذاشت و پس از سوت پایان انرژی هم تخلیه شده بود. هم در دفاع و هم در حمله عالی بودیم. این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود.»

ژاوی ادامه داد:«به خوبی بازی را کنترل کردیم ولی رئال هم می دانست چطور خودش را از پرس خارج کند. گلی که آسنسیو زد و مردود اعلام شد، روی اشتباه ما به ثمر رسید. در مجموع برتر بودیم و حقمان پیروزی بود.»

1834021

ژاوی در مورد انتخاب هافبک های تیمش گفت:«تا آخرین لحظات در مورد بازی دادن به سرخی روبرتو و کسیه تردید داشتم و در نهایت سرخی از ابتدا بازی کرد. او گل زد و کسیه هم که به جای سرخی وارد زمین شد نیز گلزنی کرد.»

ژاوی در پایان گفت:«پیروزی مهمی بود و فاصله امتیازی به 12 رسید ولی کار قهرمانی هنوز تمام نشده و باید در هفته های باقیمانده بازی هایمان را پیروز شویم.»

نظر شما