شناسهٔ خبر: 59316500 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

دربی باید جنجالی باشد که بود

رقص کارتهای قرمز در سن‌سیروی داغ (عکس)

لحظاتی بعد از پایان دربی جنجالی ایتالیا داور بازی یک بازیکن از هر دو تیم را با کارت قرمز جریمه کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس موفق شد با تک گل فیلیپ کاستیچ از سد یوونتوس گذشته و به رده هفتم سری آ صعود کند. دیدار دو تیم از همان دقایق نخست پرتنش و جنجالی بود و این شرایط را تا آخرین ثانیه ها نیز شاهد بودیم تا بالاخره داور مجبور به استفاده از کارت قرمز شود.

دنیله کیفی، داور بازی اینتر و یووه بعد از پذیرفتن گل میزبان در دقیقه 23 به شدت مورد اعتراض سیمونه اینزاگی و شاگردانش قرار گرفت. این اما تنها مشکل او در طول 90 دقیقه نبود و درگیری و اعتراضات بی پایان بازیکنان دو تیم این داور را حسابی کلافه کرد.

1834002

جنجال در آخرین دقایق دربی ایتالیا به اوج خود رسیده بود و قطعا اگر کار برای تنها 10 دقیقه دیگر ادامه پیدا می کرد مشخص نبود چه فاجعه ای قرار است رخ دهد. کیفی در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه دوم لئوناردو پاراداس و دنیلو دی آمبروزیو را به خاطر درگیری نسبتا شدید با کارت زرد جریمه کرد.

این دو بازیکن اما گویا جریمه ای بیشتر را دوست داشتند و هوس اخراج به سرشان زده بودند. آنها درگیری و کری خود بعد از به صدا در آمدن بازی را ادامه دادند تا یک دعوای شدیدتر را به وجود بیاورند. کیفی که دیگر کلافه شده بود درنگ نکرد و به هر دو بازیکن کارت قرمز نشان داد تا دربی جنجالی ایتالیا بی کارت قرمز به پایان نرسد.

1833999 1834000 1834001

نظر شما