شناسهٔ خبر: 58460419 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تجارت نیوز | لینک خبر

ماجرای حمله ناموفق به مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان

وزارت دفاع با انتشار اطلاعیه‌ای در پایگاه خبری در رابطه با اتفاقات رخ‌داده در اصفهان طی شامگاه شنبه، 8 بهمن 1401، توضیحاتی ارائه داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش تجارت‌نیوز، شامگاه شنبه، ۸ بهمن ۱۴۰۱، حوالی ساعت ۲۳:۳۰ صدای انفجاری مهیب در اصفهان به گوش شهروندان رسید و بلافاصله بازار شایعات داغ شد. با این حال وزارت دفاع بلافاصله توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

به گزارش روابط‌عمومی وزارت دفاع؛ شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت 23:30 حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزئی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت.

برای مطالعه بیشتر خبر شنیده شدن صدای انفجار مهیب در اصفهان را بخوانید.

انفجار

نظر شما