شناسهٔ خبر: 57443699 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

در این فصل جام کسب کن!

توصیه‌های اسطوره شیاطین سرخ برای تن‌هاخ

پل اسکولز، هافبک افسانه‌ای و سابق باشگاه منچستریونایتد، درباره وضعیت یونایتد در انتهای این فصل و گزینه جایگزین کریس رونالدو صحبت کرده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ورزش سه، پل اسکولز که این روزها در شبکه BT Sport به کارشناسی فوتبال مشغول است، در دوران بازی با پیراهن منچستریونایتد، از بهترین هافبک های نسل خودش به شمار می رفت.

هافبک انگلیسی تمام دوران فوتبالش را در یونایتد سپری کرد و همیشه به پیراهن شیاطین سرخ وفادار ماند. پل اسکولز در کنار بازیکنانی مانند گیگز، بکهام، نویل و نیکی بات یکی از اعضای کلاس 92 در منچستر بود و 500 بازی برای این باشگاه انجام داده است.

اسکولز معتقد است که پیدا کردن جانشین کریس رونالدو در این تیم باید هرچه سریع‌تر در همین ژانویه انجام شود و کودی گاکپو را گزینه مناسبی در این خصوص می داند.

اسکولز در صحبت با وب سایت رسمی منچستریونایتد گفت: "فکر می کنم چند مهاجم وجود دارد که باشگاه، آنها را زیر نظر دارد. ما آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد را داریم که هر دو می‌توانند در آن پست بازی کنند، اما به نظرم مارکوس ترجیح می‌دهد در کناره ها بازی کند و وضعیت مصدومیت های متوالی مارسیال هم جالب نیست."

مطمئناً بازیکنان زیادی وجود دارند اما مهاجم جوان PSV آیندهوون یعنی گاکپو در جام جهانی برای هلند خیلی خوب عمل کرده و من فکر می کنم تن هاخ واقعا به او علاقه دارد. نقل و انتقالات ژانویه می تواند پنجره دشواری باشد اما امیدوارم بتوانیم کاری انجام دهیم و یک مهاجم مرکزی جدید بیاوریم."

همچنین اسکولز درباره اهمیت قهرمانی تن هاخ در این فصل اضافه گرد: "این اتفاق مهم خواهد بود. برای هواداران نیز مهم است. رفتن به ومبلی برای جام اتحادیه یا جام حذفی انگلستان اتفاق مثبتی خواهد بود. هواداران می‌دانند امسال که لیگ برتر انگلستان کمی دور از دسترس است. بدیهی است که ما دوست داریم در لیگ قهرمانان باشیم. "

نظر شما