شناسهٔ خبر: 57355640 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

تیم ملی تا امریکا دو جلسه تمرینی دیگر برگزار می‌کند

برنامه ایران 48 ساعت مانده به تقابل تاریخی

شاگردان کی‌روش امروز و در فاصله دو روز تا بازی حساس با امریکا، یک جلسه تمرینی برگزار خواهند کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران با پیروزی دو بر صفر مقابل ولز شانس بالایی برای صعود از مرحله گروهی پیدا کرد. با توجه به نتایجی که در این گروه تا به اینجای کار کسب شده، هر چهار تیم در روز آخر شانس صعود دارند و این به حساسیت های بازی ایران و امریکا افزوده است. شاگردان کی‌روش که از روز گذشته تمرینات خود را برای این دیدار آغاز کرده‌اند، امروز نیز یک جلسه تمرینی دیگر برگزار خواهند کرد.

تمرین امروز (یکشنبه) فوتبالیست های تیم ملی ایران از ساعت 17 در کمپ الریان آغاز خواهد شد. طبق قوانین مسابقات و مثل دیگر تمرینات تیم ملی، خبرنگاران در یک ربع نخست می توانند در محل تمرین حضور یافته و برای رسانه های خود خبر تهیه کنند.

تیم ملی ایران فردا آخرین تمرین خود را برای رویارویی با امریکا برگزار خواهد کرد. در این روز همچنین نشست خبری سرمربی تیم ملی نیز برگزار خواهد شد تا همه چیز مهیای برگزاری یکی از حساس‌ترین بازی های تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی باشد.

دیدار تیم های ایران و امریکا در چارچوب آخرین دیدار دور گروهی (گروه دوم) از ساعت 22:30 روز سه شنبه هشتم آذر به صورت همزمان با دیدار انگلیس و ولز آغاز خواهد شد. ایران با سه امتیاز در رده دوم گروه حضور دارد و امریکا با دو امتیاز، سوم است. انگلیس و ولز نیز به ترتیب با چهار و یک امتیاز، اول و چهارم هستند.

نظر شما