شناسهٔ خبر: 57355569 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

کتک‌کاری وحشیانه هواداران آرژانتین و مکزیک

هواداران آرژانتین و مکزیک در میانه دیدار دو تیم در ورزشگاه لوسیل قطر با هم درگیر شدند و زد و خورد شدیدی روی سکوهای ورزشگاه بین دو گروه اتفاق افتاد.

صاحب‌خبر -

ورزش سه: هواداران آرژانتین و مکزیک در میانه دیدار دو تیم در ورزشگاه لوسیل قطر با هم درگیر شدند و زد و خورد شدیدی روی سکوهای ورزشگاه بین دو گروه اتفاق افتاد.

درحالیکه آرژانتین امشب موفق شد در ورزشگاه لوسیل مکزیک را ۲-۰ شکست دهد در جریان برگزاری این مسابقه روی سکوها درگیری فیزیکی بین هواداران دو تیم شکل گرفت.

پیش از شروع مسابقه دو تیم آرژانتین و مکزیک، هواداران دو کشور در شبکه‌های اجتماعی کری‌خوانی شدیدی داشتند و همین باعث شده بود پیش از به صدا در آمدن سوت آغاز بازی تنش روی سکوهای ورزشگاه لوسیل احساس شود.

تنها چند دقیقه از شروع مسابقه می‌گذشت که شعارهای تحریک‌آمیز هواداران مکزیک در نهایت باعث شد آرژانتینی‌های حاضر در ورزشگاه از کوره در بروند و دو گروه با مشت و لگد و هر چه به دست‌شان می‌رسید با هم درگیر شدند

کتک‌کاری وحشیانه هواداران آرژانتین و مکزیک کتک‌کاری وحشیانه هواداران آرژانتین و مکزیک

عده‌ای از هواداران دو تیم بین دو گروه زد و خورد کننده میانجی‌گیری کرده و در نهایت اوضاع پیش از رسیدن ماموران امنیت ورزشگاه تا حد زیادی آرام شد. رسانه‌های آرژانتینی گزارش می‌دهند که میزان تنش بین هواداران همچنان بالا است و بیم آن می‌رود که دو گروه بیرون از ورزشگاه هم با هم درگیر بشوند.

 

نظر شما