شناسهٔ خبر: 57354706 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اکونیوز | لینک خبر

اغتشاشات دشمن همواره توسط ملت شکست می‌خورد

اقتصاد ایران: هویزه- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: با بصیرت ملت ایران اسلامی بازهم این فتنه شکست خورده و در آینده باز هم شکست خواهد خورد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن برهانی شامگاه شنبه با حضور در همایش امیدهای انقلاب که به مناسبت آزادسازی شهر بستان و روز بسیج برگزار شد، اظهار کرد: تأسیس بسیج مستضعفان دارای پشتوانه فکری و قرآنی است.

وی اظهار کرد: طبق آموزه‌ها و آیات قرآنی آنچه باعث تحقق عدالت و دستورات اللهی می‌شود، حضور توده‌های مختلف مردمی در صحنه است؛ بنابراین در تاریخ صدر اسلام نیروهای مردمی برای دفاع از کیان اسلام بسیج می‌شدند و جانفشانی می‌کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه یادآور شد: حضرت امام راحل توانست که این رویکرد اسلامی را دوباره احیا کند و ظرفیت‌های مردمی را پای کار انقلاب و نظام بیاورد.

وی با اشاره با اغتشاشات اخیر عنوان کرد: جبهه کفر و نفاق همه قوای خود را به کار بسته تا جلوی پیشرفت کشور را بگیرد و آخرین راه را آشوب و اغتشاش دیدند اما با بصیرت ملت ایران اسلامی باز هم این فتنه شکست خورده و در آینده باز هم شکست خواهد خورد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به نظریه جنگ تمدن‌ها توضیح داد: مبارزه اصلی این آشوب‌ها با تمدن اسلام ناب و فرهنگ اصیل اسلامی است؛ دشمن با آرمان‌ها و ظواهر اسلامی همچون حجاب و قرآن و مسجد و هیئت مشکل دارد.

وی با اشاره به رویکرد دشمن در ناامید کردن جوانان گفت: دشمن با رسانه‌ها و تبلیغات دروغین خود سعی دارند تا ناامیدی و اظهار دل‌زدگی از دین و نظام را تزریق کنند اما تجمعات اخیر ملت به ویژه در سیزدهم آبان ماه و همچنین تجمعاتی از قبیل محرم و اربعین، بهترین دلیل بر دینداری و ولایتمداری مردم است.

برچسب‌ها:

نظر شما