شناسهٔ خبر: 57335266 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: دانشجو | لینک خبر

پیش بینی برنادسکی از رونالدو در جام جهانی

فدریکو برناردسکی، هافبک سابق یوونتوس، به تمجید از رفتار و کیفیت فنی کریستیانو رونالدو پرداخته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو. کریستیانو رونالدو جام جهانی را در شرایط خوبی آغاز کرد و گلزنی این بازیکن برابر تیم ملی غنا یکی از دلایل برتری شاگردان فرناندو سانتوس در این دیدار بود. فدریکو برناردسکی که مدتی با این ستاره پرتغالی در رختکن یوونتوس همبازی بود، مدعی شد کریستیانو رونالدو توصیه‌های جالبی به او داشته و او بابت کوتاه بودن مقطع همبازی بودن با رونالدو متاسف است.

فدریکو برناردسکی گفت: "فکر می‌کنم کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ملی پرتغال جام جهانی فوق‌العاده‌ای را در قطر تجربه خواهد کرد. من همیشه توصیه‌های این بازیکن در رختکن یوونتوس به یاد می‌آورم و به نظر من کریستیانو رونالدو معلم بزرگی است. حیف شد که نتوانستم بیشتر با رونالدو همبازی بوده و جنبه انسانی این بازیکن را نیز از نزدیک تماشا کنم.

درخشش خویچا کواراتسخلیا در ترکیب ناپولی؟ به نظر من من او در حال حاضر بهترین بازیکن سری آ است. او از چابکی، قدرت بدنی، سرعت و هوش و البته شخصیت و سرعت ویرانگری برخوردار است. ناپولی برای حفظ کواراتسخلیا در تابستان کار دشواری خواهد داشت.

عملکرد یوونتوس در فصل جدید؟ در چند بازی آخر و پیش از شروع جام جهانی دوباره یوونتوس واقعی را زیر نظر مکس آلگری در زمین دیدم. آن‌ها چه در خط دفاعی و چه در بخش هجومی آنقدر قدرتمند هستند که بتوانند دروازه حریفان را باز کنند. در ماه ژانویه و با بازگشت همه بازیکنان و تکمیل تیم، متوقف کردن یوونتوس کار بسیار سختی خواهد بود. "

انتهای پیام/

نظر شما