شناسهٔ خبر: 57335236 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

پشت پرده ماجرای خوشحالی‌های جالب بازیکنان با کی‌روش/ درخشش این بازیکن بیشتر از همه سرمربی را خوشحال کرد

درخشش یک بازیکن در بازی با ولز بیشتر از همه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی را خوشحال کرد.

صاحب‌خبر -

با سوت داور همه بازیکنان تیم ملی شادی کردند و جالب اینکه برخی از بازیکنان سعی کردند به شکل ویژه‌ای خوشحالی خود را با کارلوس کی‌روش تقسیم کنند. سردار آزمون گلوی کارلوس کی‌روش را فشرد. رامین رضاییان از پشت چشم‌های کارلوس کی‌روش را بست و از او خواست حدس بزند او چه کسی است.

این خوشحالی‌ها دلیل داشت؟ کارلوس کی‌روش در روزهای اخیر فشارهای زیادی را متحمل شده بود و سعی کرد با سیبل خود این فشار را از روی شاگردانش بردارد و از همه مهمتر همه جوره از شاگردانش حمایت کرد. اوج خوشحالی تیم ملی بعد از بازی با ولز جایی بود که بازیکنان کارلوس کی‌روش را به هوا پرتاب کردند.

اما کارلوس کی‌روش از درخشش کدام بازیکن در بازی با ولز از همه خوشحال‌تر بود؟ سیدحسین حسینی. به این خاطر که کارلوس کی‌روش در دوران بازیگری دروازه‌بان بوده و به خوبی می داند که این دروازه‌بان بعد از بازی با انگلیس چه فشاری را متحمل شد. او بعد از بازی سعی کرد با روحیه دادن به کاپیتان استقلال او را برای دیدار با ولز آماده کند، در حالی که پیش‌بینی‌ها بر این بود از سیدحسین حسینی بگذرد و به امیر عابدزاده میدان دهد. در نهایت همه چیز آنطور که کارلوس کی‌روش پیش‌بینی کرده بود پیش رفت و تیم ملی با نمایش خوب سیدحسین حسینی با دو گل تیم ملی ولز را شکست داد و حالا شانس خوبی برای صعود به دور دوم بازی‌ها دارد.

نظر شما