شناسهٔ خبر: 57335208 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

زنان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی دخیل هستند

رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه نیازمند هوشیاری و بصیرت و اکاهی در جامعه هستیم، گفت: زنان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی دخیل هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سعید مهدوی عصر جمعه در اختتامیه رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی، تضعیف روحیه معنویت و اعتقادی جوانان را جز اهداف اصلی استکبار برشمرد و اظهار کرد: بصیرت افزایی، تقویت روحیه ایمانی و شناخت حقایق در بین جوانان و نوجوانان باید در اولویت قرار گیرد.

وی با تاکید بر تربیت نسلی با بصیر و معنویت محور، به تشریح اهداف مهم رویداد دختران حاج قاسم سلیمانی پرداخت و افزود: حضور پررنگ دختران گیلان در این رویداد نشان دهنده بصیرت و زمان شناسی گیلانیان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، دختران امروز را مادران فردای جامعه برشمرد و بیان کرد: استعدادهای دختران ایرانی تمام دنیا را شگفت زده کرده است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به برنامه ریزی جنسیتی دشمن در ابعاد مختلف، اضافه کرد: بانوان ایرانی امروز بیش از هر چیز به هوشیاری، بصیرت و آگاهی نیاز دارند.

وی ادامه داد: توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن با شناخت حق از باطل و بصیرت افزایی با شکست روبرو خواهد شد.

حجت‌الاسلام مهدوی با بیان اینکه زنان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی دخیل هستند، گفت: اثرگذاری زنان در عرصه‌های مهم سیاسی، اجتماعی و فرهنگی امری بی بدیل است و نباید نادیده گرفته شود.

نظر شما