شناسهٔ خبر: 57335184 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

ارشد نظامی ارتش در شمال‌غرب: بسیج خلعتی از شرافت است

حوزه/ فرمانده قرارگاه و ارشد نظامی ارتش در شمال‌غرب تصریح کرد: بسیج خلعتی از شرافت است که ملاک ملبس بودن به آن سن و عرصه خدمت نیست، بلکه شرط مفتخر شدن به این عنوان مقدس عبور از سیم خاردار نفس است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، سرتیپ ستاد علی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه ای نزاجا و ارشد نظامی ارتش در شمال‌غرب در پیامی به مناسبت هفته بسیج آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند" (امام خمینی ره)

هفته بسیج یادآور رشادت و حماسه آفرینی غیور مردان ایران اسلامی و یادگاران شجره طیبه‌ای است که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد و نشان از دوراندیشی همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد.

کارنامه درخشان این مکتب و تفکر گره گشا که به امضای سرخ شهادت «فهمیده» های این سرزمین غیرت خیز ماندگار و تضمین شده است، سرشار از حماسه‌های بی‌بدیل مقاومت و مجاهدت مومنانه در همه عرصه‌ها و سرمشق مجاهدت گروه‌های مردمی در جبهه مبارزه با استعمار نو پدید طی سال‌های اخیر بوده است.

بسیج خلعتی از شرافت است که ملاک ملبس بودن به آن سن و عرصه خدمت نیست، بلکه شرط مفتخر شدن به این عنوان مقدس عبور از سیم خاردار نفس است. سند روشن این ادعا در نیروی خوشنام ارتش چراغ نامیرا و ستاره درخشانی همچون شهید سپهبد صیاد شیرازی است.

اینجانب به نمایندگی از همرزمان خود در قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا با تبریک هفته بسیج به فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، بسیجیان ولایتمدار و غیرتمند و عموم ملت شریف ایران از حماسه آفرینی آنان و خانواده شهدای معظم بسیج از دوران دفاع مقدس تا امروز که نوک پیکان مقابله با استکبار جهانی هستند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

سرتیپ ستاد علی حاجیلو
فرمانده قرارگاه و ارشد نظامی ارتش در شمال‌غرب

نظر شما