شناسهٔ خبر: 57335177 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

عوامل حمله به گشت انتظامی زاهدان دستگیر شدند

اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرده است که با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) عواملی که روز دوشنبه ۳۰ آبان طیدرانتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان موجب به شهادت رسیدن یک سرباز شده بودند دستگیر شدند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان_ با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) عواملی که با حمله ناجوانمردانه به ماموران گشت انتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان باعث شهادت سرباز مدافع امنیت شدند دستگیر و به اقدامات خود اعتراف کردند.

این اطلاعیه می‌افزاید: این افراد دوشنبه شب مقارن با ۳۰ آبان ماه به گشت کلانتری چشمه زیارت زاهدان حمله و سبب شهادت سرباز وظیفه بهزاد براهویی و مجروحیت ستوانیکم مهدی هاشم زهی شدند.

طبق گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛ سرباز وظیفه در حمله ناجوانمردانه اشرار مسلح کوردل به ماموران گشت انتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان به شهادت رسید.

سردار محمد قنبری اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی بوده که اشرار مسلح کور دل با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای غافلگیرانه به سمت ماموران انتظامی تیراندازی می کنند.

وی افزود: اشرار مسلح بعد از حمله ناجوانمردانه سریعا از محل متواری شدند. بر اثر این تیراندازی مسلحانه به ماموران گشت انتظامی سرباز وظیفه “بهزاد براهویی” به فیض شهادت نائل و ستوانیکم “مهدی هاشم زهی” مجروح شد.

انتهای پیام/

نظر شما