شناسهٔ خبر: 56514102 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر:

صدر جدول را نباید از دست بدهیم/ لزوم حمایت مردم قزوین از شمس آذر

قزوین - سرمربی تیم فوتبال شمس آذر با بیان اینکه مردم و مسئولین قزوینی باید از این تیم حمایت کنند، گفت: همه باید تلاش کنیم که صدر جدول لیگ دسته یک را از دست ندهیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، سعید دقیقی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران استان قزوین با اشاره به پیروزی شمس آذر قزوین برابر میهمان آستارایی خود اظهار کرد: امروز یک بازی با کیفیت را از تیم و بازیکنانم دیدیم و باید از همه آنها تشکر کنم.

وی افزود: در نیمه اول خیلی اتفاقی گل خوردیم اما در شرایطی که تیم مقابل با ۵ دفاع و سه هافبک در زمین خود دفاع می‌کرد موفق شدیم این سد دفاعی را شکسته و گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر اضافه کرد: علی رغم اینکه تیم حریف، تیم دست و پا بسته‌ای نبود و و بازیکنان جوان و با کیفیتی دارد اما معتقدم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی با بیان اینکه یک فوتبال با نظم و اهداف تاکتیکی خاص را ارائه کردیم، تصریح کرد: این تیم شایسته این است که تمام تیم‌ها را شکست دهد و با بیشترین گل زده و با کمترین گل خورده مردم قزوین را شاد کند.

دقیقی ادامه داد: در نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشتیم و در نیمه دوم شکل بهتری به خود گرفته و گل‌های بیشتری زدیم.

وی با بیان اینکه هر بازی یک فینال است و موقعیت خاص خود را دارد، خاطرنشان کرد: بازی سختی در اینده برابر مس شهربابک خواهیم داشت اما به توانمندی بازیکنان خوبی که دارم معتقد هستم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر با تاکید بر اینکه نباید صدر جدول را تا روز آخر از دست بدهیم، گفت: همه بازیکنانم باید به هر بازی به چشم یک فینال نگاه کنند.

وی با بیان اینکه همه کسانی که می‌توانند کمک کنند به میدان آمده و از فرزندان این شهر حمایت کنند، عنوان کرد: ما بخش خصوصی هستیم که از لحاظ بودجه و ساختاری در برابر تیم‌هایی همچون سایپا، استقلال خوزستان، شاهین پارس جنوبی، مس شهر بابک که رقبای ما هستند قابل مقایسه نیستیم.

دقیقی در پایان با بیان اینکه مردم باید بدانند کار سختی در پیش رو داریم و نیاز است مردم و مسئولین حمایت خیلی بیشتری از ما داشته باشند، یادآور شد: با حمایت و همراهی مردم، مسئولین و رسانه‌ها می‌توانیم کام مردم قزوین را شیرین کنیم.

نظر شما