شناسهٔ خبر: 56497632 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: سرپوش | لینک خبر

لیگ برتر و جام حذفی

ترکیب استقلال برابر فولاد در هفته هشتم لیگ برتر؛ روزهای سخت ساپینتو از راه رسید

ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد برای دیدار در هفته هشتم لیگ بیست و دوم مشخص شد.

صاحب‌خبر -

استقلال تهران که تا پایان هفته هفتم با پرسپولیس هم امتیاز است و به دلیل تفاضل گل در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران قرار گرفته است؛ این تیم حالا باید در هفته پیش رو به مصاف تیم فولاد خوزستان برود.

آبی پوشان ۱۴ امتیازی هستند و در جدول لیگ، جایگاه دوم را به خود اختصاص داده اند.

تیم فولاد خوزستان نیز در این فصل بازی های خوبی را ارائه داده اند و با ۱۰ امتیاز در رده ششم جدول لیگ قرار دارند.

این دو تیم تاکنون ۴۵ بار در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی به مصاف هم رفته‌اند که استقلال ۲۱ برد و فولاد ۱۲ برد بدست آورده‌اند و ۱۲ بازی نیز به تساوی ختم شده است.

بازی تیم های استقلال و فولاد خوزستان از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

تصمیمات مهم ساپینتو برای دیدار استقلال – فولاد

ترکیب تیم استقلال در بازی با گل گهر قابل پیش بینی بود و همه احتمال داده بودند آبی‌ها با همان ترکیب بازی با نساجی به میدان خواهند آمد و این چنین شد.

اما به نظر می‌رسد ریکاردو ساپینتو استقلال را در بازی با فولاد یک تیم قابل پیش بینی به میدان نمی‌فرستد به خصوص که ملی پوشان استقلال به اردوی تیم برگشته اند و در همه تمرینات تیم پیش از بازی با فولاد حاضر خواهند بود.

در بازی با گل گهر ساپینتو از صالح حردانی و ابوالفضل جلالی در ترکیب ثابت تیم استقلال بهره نبرد به این خاطر که آنها در اردوی تیم ملی حضور داشتند و کمی خسته بودند و تنها از سید حسین حسینی درون دروازه تیم ملی استفاده کرد اما به نظر می‌رسد در بازی با فولاد حضور این دو بازیکن در ترکیب استقلال پر رنگ تر خواهد بود به خصوص که صالح پیش تر بازیکن تیم فولاد بوده است و در برابر تیم سابق خود انگیزه بالایی برای رسیدن به گل دارد.

این تصمیم مهمی‌است و منجر به تهاجمی‌تر شدن تیم استقلال خواهد شد و این تیم می‌تواند از کناره‌ها هم روی دروازه تیم فولاد خطرناک ظاهر شود.

ساپینتو در دیدار با فولاد محروم است و از روی سکوها بازی را دنبال خواهد کرد اما به نظر می‌رسد با این تصمیمات مهم استقلال قوی تری را به نسبت بازی با گل گهر روانه میدان خواهد کرد.

دیدار استقلال و فولاد,ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با فولاد

ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد:

سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، آرتور کوین یامگا، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، محمد محبی، پیمان بابایی و مهدی قایدی

نظر شما