شناسهٔ خبر: 56428444 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

نمره ضعیف سردار در آزمون سخت آلیانس‌آرنا

تهران- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در لیگ فوتبال آلمان عملکرد درخشانی ندارد و در دیدار بازی شب گذشته نیز نتوانست مانع شکست سنگین بایرلورکوزن برابر بایرن مونیخ شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در هفته هشتم رقابت‌های بوندس لیگا موفق شد میهمان خود بایر لورکوزن را با چهار گل شکست دهد. تیم لورکوزن که سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد از ۸ بازی تنها پنج امتیاز کسب کرده و در جمع تیم‌های پایین جدول لیگ فوتبال این کشور قرار دارد.

سایت «سوفا اسکور» پس از پایان بازی به بررسی عملکرد بازیکنان حاضر در میدان مسابقه پرداخت. سردار آزمون از دقیقه ۶۰ وارد زمین شد اما نتوانست عملکرد مثبتی در این دیدار از خود به نمایش بگذارد و در نهایت از سوی سایت سوفا اسکور نمره ۶.۷ از ۱۰ دریافت کرد. آزمون در دیدار شب گذشته در آلیانس آرنا تنها ۱۵ بار توپ را لمس کرد و ۶۵ درصد پاس‌های وی سالم بود.

سردار آزمون که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته از لیگ فوتبال روسیه جدا و به تیم لورکوزن پیوست تا کنون نتوانسته عملکرد درخشان خود را در تیم زنیت تکرار کند. وی با تیم زنیت ضمن کسب عنوان قهرمانی کفش طلای فوتبال روسیه را از آن خود کرد.

نظر شما