شناسهٔ خبر: 56354885 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری:

دشمن پی در پی از ملت ایران سیلی می‌خورد/ امروز میدان انقلاب، میدان رویارویی با دشمنان است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: امروز میدان انقلاب تهران، میدان رویارویایی با دشمنان پلید ملت و انقلاب اسلامی است و دشمن پی در پی از ملت ایران سیلی می‌خورد. 

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) که عصر امروز در میدان انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: ۴۳ سال از انقلاب ملت بزرگ ایران می گذرد، بار دیگر نسل سلمان و ایرانیان مومن و وفادار در حمایت از این نهضت بزرگ حضور یافتند، امروز میدان انقلاب، میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت ساز این ملت در برابر جریان استکبار جهانی با سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: میدان انقلاب امروز میدان رویارویی با دشمنان پلید انقلاب است. راز دشمنی های زنجیره ای دشمنان این است که استکبار جهانی از این انقلاب پی درپی سیلی خورده است. هیچ گاه ملت ایران از سیلی زدن به دشمنان غافل نبودند، تمدن دشمنان رو به نابودی است و نشانه های زوال، آن ها را در برگرفته است. نفوذی در منطقه ما ندارند، دنبال ایرانی تجزیه شده، ناامن و به هم ریخته بودند اما به کوری چشمشان و با حمایت ملت ایران به اهدافشان نرسیدند و ایران امروز متحد، امن، متدین، مستقل، دلبسته به آرمان ها، مقتدر و بهره مند از قدرت بازدارندگی است و خار چشم دشمنان می باشد.

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری اظهار داشت: اینها نتوانستند در برابر ملت، مقاومت کنند و به دنبال فتنه انگیزی نیابتی رفتند که برایشان کم هزینه تر است. دشمنان ما با گفتمان مقاومت و با پرچمداری شهید سلیمانی زمین‌گیر شدند، لذا مستأصل به دنبال فتنه انگیزی هستند. وقتی که دیدند شعارهای انقلاب در سازمان ملل زنده است و به دست رئیس جمهور تصویر سردار سلیمانی در سازمان ملل بالا رفت، بار دیگر نا امید شدند و دست به فتنه ای جدید زدند.

وی با تاکید بر اینکه آشوب های اخیر برنامه ریزی شده بود، گفت:  منافقان، جریان سلطنت طلب و گروهک های پست را به میدان آوردند، اراذل و اوباش را آموزش دادند و آن ها را به شیوه های داعشی آموزش دادند، فضای مجازی را هم در اختیار داشتند. فوت بانوی جوان این فرصت را در اختیار آنان قرار داد، فورا با همه ساز و برگ وارد میدان شدند.این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان ملت افتادند.

حاج‌علی‌اکبری تاکید کرد:  این رفتارهای داعشی، تناسبی با فرهنگ ملت ایران ندارد.اموال عمومی و خصوصی را آتش زند و برای کشته سازی طراحی کردند، شهدای امنیت به صورت عادی به شهادت نرسیدند. همه کینه خود را بر سر مدافعان امنیت خالی کردند. به حجاب و چادر زنان،  پرچم ایران ، ساحت قرآن اهانت کردند. با هدف نابودی به امنیت ملی و وحدت ملی ما به میدان آمدند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: مردم عزیز و باوفا از روز اول صف خود را از جنایتکاران جدا کردند و با بصیرت دشمن را ناکام گذاشتند. مردم بعد از راهپیمایی با شکوه در نماز جمعه، امروز در سالروز شهادت نبی اکرم(ص) گرد هم آمدند تا اعلام کنند که استکبار جهانی را عامل این جنایت ها می دانند و خسارت این جنایت ها برعهده آمریکا و رژیم صهیونیستی است و ملت ایران به موقع انتقام همه این نامردی ها را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: پیاده نظام این آشوب‌ها را به تیغ انتقام می سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نظامی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. ما حساب جوانان و نوجوانان که از روی احساسات در این روزها غفلت کردند و در تور دشمنان افتادند از دشمنان جدا می دانیم. این ها فرزندان ما هستند، امیدواریم خانواده‌هایشان و مجموعه‌های فرهنگی به داد آن ها برسند.

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: ملت ایران از خواص بی بصیرت و بی‌مروت دلگیر است، این ها باید در روزهای سخت در کنار ملت و در برابر دشمن باشند، باید به خود بیایند و توبه و جبران کنند، البته برخی خسارت ها قابل جبران نیست.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در پایان افزود: از نیروی حافظ امنیت و فراجا که مظلومانه ایستادند و امنیت کشور را حفظ کردند، تقدیر و تشکر کرده و از آنها حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما